Wpis z mikrobloga

Bekę mam od wczoraj z "leciwych" użytkowników wykopu (sama lvl 34), jak to jarają się tym że młodzież poszła do szkoły i poziom treści na wykopie zwiększył się
Gówno się zwiększyło
xD
Najwiekszy rak tego portalu to samotni zakompleksieni "chłopcy" mieszkający z mamusiami, doskonali znawcy kobiet choć jedyna jaką znają to ich matka i to pewnie na obserwacjach tej kobiety tworzą wysrywy pod tagiem #p0lka
Oni nie chodzą do szkoły
Nigdzie nie chodzą
A jak chcecie portal dla starych to wypad na naszą klasę i tam sobie piszcie o bolących plecach
#szkola #bekazpodludzi
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@randomowy_uzyszkodnik: Sama reprezentujesz niski poziom skoro obrażasz innych użytkowników.
To że ktoś nie chodzi do szkoły/mieszka z mamą/nigdzie nie chodzi, nie może mieć własnego zdania bo Pani 34 letnia ma inne?
  • Odpowiedz
  • 12
@randomowy_uzyszkodnik przecież tu zawsze jest takie samo szambo i prędzej się dogadam z 18 latkiem niż z takim sfrustrowanym starym przegrywem który jojczy że ma 29 i nigdy nie ruchał. Ale jednocześnie uważa blackpill za święta prawdę, wręcz religię.

Taki 15-18 latek jeszcse nie jest dokumentnie #!$%@? umysłowo nawet jak lubi nolife i nie chodzi co tydzień na melo do Inkubatora.

Jednocześnie mnie trochę mierzi oczekiwanie społeczeństwa. Mam 30 i ludzie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@randomowy_uzyszkodnik: ale dlaczego z góry oceniasz tako e osoby negatywnie. Czy któryś z wyżej wymienionych osób jest gorszy, tylko dlatego, że nie ma szkoły, nigdzie nie wychodzi bądź mieszka z mamą?
  • Odpowiedz
@randomowy_uzyszkodnik: co Ty wiesz o prawdzie, o tych osobach, o ich życiu? Emanując nienawiścią do nich żadnego do siebie nie przyciągniesz, stereotypy do których sobie tu wspólnie palcówkujecie ściągną was na dno i taka jest prawda.

Byłem ciekaw Twojej reakcji. Wczoraj się mnie czepiałaś, że mam jakąś nienawiść do kobiet której nie udowodniłaś, a sama pokazujesz pogardę wobec ludzi: samotnych, mieszkających z mamą, nie chodzących do szkoły. To jest serio
  • Odpowiedz
@ppiasq: dla niektórych wyższy wiek oznacza też wyższe doświadczenie życiowe i wyrobioną opinię. Tylko ta druga strona kiedy widzi posty od takich "leciwych" jak to ich nazwałaś zaraz pluje tekstami typu "OK Boomer" albo "nie narzekaj" bo ło kiedyś to było.
  • Odpowiedz
@Namarin: Starzy ludzie też potrafią być głupi, więc wiek to sprawa drugorzędna. Sam fakt bycia starszym nie sprawia nagle, że ktoś ma rację. Jak czyimś jedynym argumentem w dyskusji jest fakt, że jest starszy, to szkoda kogoś takiego słuchać.
  • Odpowiedz
@ppiasq: zgadzam się, tylko że młodsze pokolenie nawet nie da ci dojść do słowa bo jak tylko dowie się że jesteś starszy to od razu jeb w przycisk z napisem OK Boomer :D i po rozmowie :)
  • Odpowiedz