Wpis z mikrobloga

Ej pomóżcie. Ostatnio uprawiałem seks z laską, i w połowie gumka mi się ześlizgnęła cała z penisa do środka i w taki sposób ją młóciłem przez 2 minuty zanim zauważyłem, że coś nie tak. Jako, że ja zawsze bezpieczeństwo ponad wszystko aż do przesady, to teraz mam schizy, że mogłem ją zaciążyć ().
Jak to z tym preejakulatem, jest realna szansa, że coś może być na rzeczy, czy tylko przesadzam?
#tinder #seks #kiciochpyta #badoo
  • 24
@DuzyKot w preejakulacie jak najbardziej mogą być żywotne plemniki ale nie muszą. Zależy od faceta. Większa szansa, że tam będą jak było to któryś raz, bo mogło coś pozostać z poprzedniego wytrysku. Jak było to pierwsze bara bara to szansa jest mniejsza. Zapytaj laskę na którym jest etapie cyklu, gdyż plemnik w kobiecie pożyje max kilka dni (tutaj różne czynniki, różne źródła podają inne liczby). Jak jest świeżo po okresie lub tuż
@DuzyKot: posłuchaj mnie uważnie, jutro o 19:45 masz samolot do meksyku.
Bilet wyśle Ci zaraz na e mail. Gdy wyjdziesz z lotniska pod czerwoną budką telefoniczną jest skrytka,
otwórz ją tajnym hasłem : hajduszoboszlo. W niej znajdziesz nowy dowód osobisty,
3000 pesos i kluczyki do mieszkania na przeciwko. Od dziś nazywasz się
Juan Pablo Fernandez Maria FC Barcelona Janusz Sergio Vasilii Szewczenko i jesteś rosyjskim imigrantem z Rumuni.
Pracujesz w zakładzie
@DuzyKot: No na miękko, szansa jest znikoma. Trudno określić jednoznacznie prawdopodobieństwo wpadki, ale myślę, że jest to na równi ze znalezieniem jutro portfela w którym jest kilka setek. Dodatkowo, zależy od tego ile jest preejakulatu, ze mnie to ścierwo leci, ale jak już pisałem zależy od gościa, niektórzy mają tego mało. Nie wiem jak u ciebie i w sumie nie chcę wiedzieć, ale jak idzie mało to masz kolejny czynnik przeciw.