Wpis z mikrobloga

@Great_Cornholio siemka ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Amerykanski-Naukowiec byś się zaskoczył. Ostatnio chciałem dwojeczke kupić.do roboty na urlop (skończyło się na polo MK2)... W każdym razie w baku się zmieści paliwa za 250 zł może, a ta dwojeczke bym na luźno sprzedał za 2.5k. po lekkiej blacharce spokojnie 4k bym mógł żadac. A po generalnym odświeżeniu 8-10k na luzie. Blacha praktycznie nie zardzewiała, silnik nie pije oleju, delikatnie
@Stafford ja chcę by to kiedys wróciło. Stare auta do mnie lepiej przemawiają. Ok, brakuje mi klimatyzacji,.ale poza tym wolę wszystko w starych golfach i tym podobnych. Wygodne, tanie w eksploatacji, można je często naprawić prowizorycznie, żeby zjechać do majstra. Wierne bestie.

Zima odkładałem.silnik termoforami z gorącą wodą, samostart i denaturat do baku. Ale.po odpaleniu od razu ciepło w środku było. I fakt, chłodnica zasłonięta kartonem xD

@nadrat24 studia albo technikum. Roboty
@Meteor100 ja właśnie dawno temu przestałem kluczyka używać. No trudno, dobrze, że cukru nie wsypali czy coś.

@Bolerro no.ja muszę hak jej.dorobic, bo będę niedługo potrzebował.troche klamotow wozi, ale widziałem, że to niedrogie rzeczy na allegro ;p już prawie majstra przekonałem, że na moim urlopie robimy wszystko łącznie z blacharką. Na miasto idealna, pali tak mało, że w zasadzie tankowanie to przyjemność ;p będzie po wszystkim w kolorze "tornadorot", bo ma teraz
@Bolerro 90rok, 1.1, za 1100. Szukałem golfa do zrobienia, ale Żona się zakochała w tym maluchu i w sumie jestem bardzo zadowolony. Wszystko jest do wymiany, ale silnik bryka, a blacha cała, więc absolutnie do zrobienia :) mam nadzieję, że to będzie auto na lata haha.

Ah i ma 4 biegi, ale w ogóle.mi to.nie przeszkadza. Przyspiesza jak rasowa wyścigówka, niestety jest tak niska obecnie, że nie czuje żadnego podnoszenia. Na progach
@BlackFoo tak daleko jeszcze się nie posunąłem, ale biorąc pod.uwage, że nie znam dnia ani godziny jak coś rozwalę, jakieś.50% czasu jeżdżę na rezerwie, bo śmieszki śmieszkami.ale koszt benzyny to istotny procent wartości takiego auta xD poza tym lubię adrenalinę ( ͡ ͜ʖ ͡)