Wpis z mikrobloga

@Yakooo: śwagier miał e46 ale w 2.2 benzyna 320Ci, jeździło się tym mega super tymbardziej ze miał prawie nówkę sztukę, twarda zawiecha, było czuć moc, miało to około 180hp ale dawało radę, to tyle co mogę się wypowiedzieć w temacie e46, pozdrawiam i życzę miłego dnia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@razdwarazdwa: Może Cie urażę, aczkolwiek tak bardzo nie podobają mi się e46, uważam, że jest to najbardziej przeruchany samochód jaki może być. M.in przez stereotyp, wiele osób w moim otoczeniu jeździ tymi e46 i jeszcze starszymi betkami i aż nie mogę patrzeć na to jaki zachwyt dla nich stanowi ta e46, którą lansują, tuningują w tak obleśny sposób, że już rzygam tym. Wolałbym chyba już zwykłą trójkę i więcej hajsu dawać
@Bulbulator9009: No po części znam, aczkolwiek nigdy się w to jakoś nie wgłębiałem. Znalazłem dość ciekawy samochód, niedaleko ode mnie. Z zewnątrz sztos mi się podoba, z wewnątrz również, jedyne co mi nie pasuje, to wlaśnie ten silnik...
@Yakooo: spoko nie uraziłeś mnie, każdy ma swoje zdanie. W każdym razie nie warto kupować bmw z małym silnikiem (zazwyczaj są #!$%@?) bo płacisz za serwis tyle samo a czasami nawet więcej co w większym silniku. Jak diesel to tylko 3l. Benzyna w e90 w sumie też tylko 3litrowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Yakooo rozrząd masz za 3k niecałe więc nie wiem czy aż tak strasznie. Nie nadaje się do wyścigów, ale nie znaczy że jest jakiś mega wolny. Zawirusowac to można łatwo i tanio. Wiadomo że to nie jest 3.0 itd.. ale do jazdy na co dzień jak najbardziej się nadaje

Mam 518d i mimo że uwielbiam mocne auta ( drugie ma 400 koni ) to spokojnie da się tym jeździć na co dzień
@Yakooo: Mam serie 1 z tym silnikiem i daje radę. Wiadomo ze 3 będzie trochę cięższa, ale poza osprzętem jest to ten sam silnik co 2.0D 177km. Jak będzie Ci mało to zrobisz chip na ok 170 km, a wtedy będzie szło już bardzo ładnie :) co do tego rozrządu, w zależności jaki ms przebieg to auto to może już było robione, jeśli nie i ma realnie w okolicach 200 tys
@Yakooo:
Wady oczami posiadacza dwóch e9x:
1. Słabe wykonanie w środku, kiepskie plastiki, tendencje do trzeszczenia
2. Dopóki nie ma sportowych foteli to jest bieda, ale sportowe fotele na dłuższą metę mimo iż się wyginają na wszystkie strony i pompuja to są niewygodne w codziennej jeździe.
3. Są wersje bez cupholderow, w których nie da się ich zreteofitować bez wymiany całej deski rozdzielczej a miejsca jest tak malo, ze nic sie