Wpis z mikrobloga

Byłem obejrzeć mieszkanie do wynajęcia, okazało się spoko, powiedziałem właścicielce ze bierzemy a ona ze halo halo, mam jeszcze kilka osób po panu XD co to ma znaczyc? XD #kiciochpyta #mieszkanie
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PanieBoczek: Już kilka lat temu jak poszedłem oglądać obecne mieszkanie i powiedziałem, że spoko i jestem chętny to usłyszałem, że będzie po mnie jeszcze tego dnia kilka osob i jak co to się odezwa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@PanieBoczek: No bo wszyscy tu twierdzą ze najem upadł xd a serio tez byłem na co się potem okazało kastingu i tez się zdziwiłem l. Właściciel mieszkania to był jakiś 28 latek wiec pewnie wygrała jakas Julka xd
  • Odpowiedz
@PanieBoczek: i tak się ciesz, że byli po Tobie - ja kiedyś poszedłem oglądać mieszkanie i się okazało, że jeszcze 3 inne osoby będą oglądać w tym samym czasie. XD Właścicielka się 'wycfaniła' - zamiast marnować pół dnia, umówiła wszystkich na jedną godzinę. XD
Okazało się, że wybrała kogoś innego, bo chcieli od razu wynająć, a my dopiero od następnego miesiąca (okres wypowiedzenia z poprzedniego mieszkania). Znaleźliśmy więc inne, co
  • Odpowiedz