Wpis z mikrobloga

Podziwiam wszystkich próbujących zdać prawko. Nawet tych, którzy podchodzili 13 razy i 13 razy nie zdali. Ja bym się bał. Wpadam w panikę na samą myśl, że miałbym jechać pośród rozmaitych pojazdów i mierzyć się z nieskończoną ilością losowych sytuacji na drodze. Padłbym z wycieńczenia po paru minutach za kółkiem próbując być maksymalnie skupionym na innych uczestnikach ruchu, na znakach i na prowadzeniu pojazdu. To nie dla mnie. Ja nawet nie zamierzam próbować. It's over
#przegryw ##!$%@?
Pobierz Smiecharz - Podziwiam wszystkich próbujących zdać prawko. Nawet tych, którzy podchodz...
źródło: comment_1598982432cg6PNIFj2xbnnzGAAJy26N.jpg
  • 17
Sama umiejętność przyznania że czegoś się nie umie oznacza że jesteś inteligentniejszy od połowy polskich kierowców


@kexus512: Albo po prostu jakims cudem zdaję sobie sprawę z własnego #!$%@? i głupoty xD

zdacie to prawko choćby was bito po twarzy. Straponem.


@Isilmo: Nie. Mam papiery na wózki widłowe i jest to jedyny pojazd na który kiedykolwiek będę miał papiery. Gdy pomyślę o jeździe normalnie po drodze, autentycznie robi mi się słabo.
@Smiecharz: kilka pierwszych godzin kursu jedziesz zesrany, ale potem to przechodzi. Samo sterowanie samochodem, biegi i inne rzeczy robisz coraz bardziej automatycznie, więc skupiasz się tylko na drodze. Generalnie większość ludzi stosuje się mniej lub bardziej do przepisów, więc sytuację "losowe" nie zdarzają się co 5 minut.
Wpadam w panikę na samą myśl, że miałbym jechać pośród rozmaitych pojazdów i mierzyć się z nieskończoną ilością losowych sytuacji na drodze.


@Smiecharz:

To pamiętaj jedno. Twoim głównym zadaniem, gdy prowadzisz auto, jest to, by:

- Nie wjechać autem przed rozpędzony samochód. = pojeździsz, to sam będziesz wiedział, kiedy startować.
- Nie wjechać autem w pieszego na pasach. = odrobina uwagi wystarczy.
- Nie zmieniać pasa bez upewnienia się, że możesz.
Jakies #!$%@?
Idziesz na kurs, uczysz sie, od tego jest kurs, za to im placisz. Idziesz na egzamin i zdajesz, a nie jakies wyimaginowane problemy wymyslasz opie xd.

Poszedlem na prawko i nigdy wczesniej nie siedzialem za kolkiem, zdalem za 1 razem.