Wpis z mikrobloga

#!$%@? kocopoły


@JamnikWallenrod: To chyba idealne podsumowanie Twojego wpisu ;)

Ja nigdzie nigdy nie byłem. No ale nie muszę, bo mam wykopowych ekspertów, którzy informują mnie, że Szwecja i Norwegia upadają średnio raz w tygodniu pod naporem islamskich hord.
@Stashqo: widzisz, jakbyś był, to inaczej byś to widział. Mógłbyś się ze mną nie zgadzać, szanowałbym, ale na pewno inaczej byś widział i wypowiadał się. A tak co, jedni mówią, że upada, inni, że nie? I jak sobie wyrobiłeś twoje zdanie, monetą rzuciłeś? Czy tak mówili w TV? Na którym kanale?
@hansschrodinger ale zaczynają się ruchy anty, więc ludzie chyba mają dosyć. I tak dziwne, że w ogóle coś robią, bo
@JamnikWallenrod: No niestety, nigdy nie byłem, nawet się o paszport norweski właśnie nie staram, więc co ja tam mogę wiedzieć, nie to co gość, który kiedyś tam przez chwilę mieszkał a swoją wiedzę czerpie z YT i zapewne prawicowych portali. Uginam się przed Twoimi kompetencjami do wypowiadania się na temat norweskiego społeczeństwa.

Tak dla informacji to większość społeczeństwa ma to w dupie a SIAN to grupa ciesząca się praktycznie zerowym poparciem,
@Stashqo: chodzi o zwykłą obserwację społeczeństwa od środka. A z budzeniem chodziło, że na każdy drobny sprzeciw, przejawia sie potężny przeciwprotest. Czyli co, już zmieniłeś zdanie? Już jednak mają się z czego budzić, już nie chcesz, żeby Pakistaniec wybijał łopatą Polaków, ocz ym pisałeś wcześniej? Z kim ja w ogóle piszę, kończę temat trollu.
@JamnikWallenrod: *Sztachetą a nie szpadlem jeśli już.

No i nigdzie nie zmieniłem zdania. Ba! Nawet nigdzie go jeszcze nawet nie wyraziłem.

Zapytam tylko jak obserwujesz to społeczeństwo od środka będąc w Polsce? Jakieś badania prowadzisz, z SSB współpracujesz czy tak tylko sobie wymyślasz teorie pod filmiki z YT?
przez 7 miesięcy, 3 lata temu i widziałem co się już dzieje, to sobie puzzle chociaż mogę jakoś poukładać. Jakieś zdanie mam, chuyowe, może i owszem, ale nie wyciągnięte z dupska jak bączur w twoim przypadku.