Wpis z mikrobloga

@venom_inside: Nie dam sie ( ͡° ͜ʖ ͡°) rekt ma opcje wejscia przy 1:15 ale wtedy jestem bardzo pewien wejscia, jestem przy kompie i mam tight stoplossa. Ale zobaczymy ()

Jak sie utopie to napisze do ilu doszedłem. Plan jest na 3 miesiace
@lobuzzzzz: Niestety jechalem autem a bylem na longu na 11800 na dzwigni 4x. Wyszedlem w polowie spadku z pozycji - zjadlo mi wypracowany zysk ok 50% w tydzien i jeszcze troche. Aktualnie:
long 10060 9x. Na razie bez zabezpieczenia SL na BE bo moga jeszcze raz wytestowac dołek. Jesli przebija 10350 bede szukac dokladki long na korekcie

Nauczka nigdy nie miec otwartej pozycji gdy sie nie moze w pore zareagowac
@lobuzzzzz: Zmienilo, wyszedlem z tych duzych longow na 10151 - za duzo dreptania w miejscu i nie bylo spodziewanej duzej korekty korekty.
Obecnie x1 short czyli trzymam usd bo uwazam ze szansa na ruch jest aktualnie 50/50

Gdyby tak pomyslec racjonalnie to oczekiwalbym podbicia do 11, spadku do 7-8, konsoli i wybicia w gore ponad 12. Ale to taki scenariusz marzen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@pwael-adam: w ile roznych krypto inwestujesz przy takiej ilosci i czy odrazu ustawiasz profit lossy automatyczne? info z jakiejs grupy czy wlasny research? kurde chopie kibicuje ci i az mam sam ochote przysiasc bo lezy kasa w USD
po ostatnim tradzie zamiast w inwestycji ale nie chcialo mi sie kombinowac bo balem sie, ze przepiernicze wszystko ze wzgledu na temperament a nigdy nie potrafie dobrego info trafic na shorty.
@krzysiegc:
1) Tylko w bitcoina. Wolalbym nie trzymac wielu srok za ogon, choc moze mialbym wiecej opcji. Ruchy btc po takim czasie sa dla mnie zrozumiale (na ile sie da) i najlepiej je „czuje”. Lacznie z tymi scamwickami i innymi manipulacjami
2) to jedna z moich podstawow zasad: nigdy nie stawiam SL od razu ani TP bo nie wiem dokad ruch dojdzie. Zasadniczo nie gram cena tylko czasem i dynamika.
Oczywiscie
@krzysiegc:

Przelewarowałem się.

Po dużej stracie pozostało mi na tyle niewiele kapitału, że postanowiłem zaryzykować koniec run'a wchodząc na wyższy lewar niż powinienem.

Czekałem parę dni i gdy nadarzyła się dobra okazja wszedłem dwiema pozycjami każda warta 15x czyli razem za 30x po scamwicku w obie strony. Wyszedłem po około 2% (+ prowizja za zlecenie Limit w obie strony - ogólnie rzadko używam Marketu poza stop lossami) co dało 71%.

Oceniałem
pwael-adam - @krzysiegc: 

Przelewarowałem się.

Po dużej stracie pozostało mi na...

źródło: comment_16013032501bqWEX6GQRQn223GV9XKqq.jpg

Pobierz