Wpis z mikrobloga

Biorąc pod uwagę jak bardzo teraz jego wyniki wystrzeliły w górę nie zdziwiłbym się, gdyby za czasów startów w IPF był naturalem tak jak mówił.
  • Odpowiedz
@Poemat: Może się denerwuje, ze chłopiec 30 kg lżejszy bez taśm robi lepsze wyniki. Ale Haack niedługo jedzie na zawody, ciekawe co tam pokaże. Myślę, że wkrótce 1000 total w kategorii 93 w neoprenach jest możliwe.
  • Odpowiedz
@DywanTv: To jest niezły freak... ale moim zdaniem szybki progres to duża zasługa... WAGI. On naprawdę za mało ważył jak na swój wzrost,i dalej mu kilogramów brakuje. I jak będzie zwiększał masę to i progres znacząco będzie rósł :)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@IntruderXXL: Na pewno. Do tego on teraz jest jedynie na sarmach z tego co mówił. Teraz pewnie chwilę posiedzi w kat. 93. Może potem dołoży i środków i kilogramów do wagi ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Na pewno. Do tego on teraz jest jedynie na sarmach z tego co mówił. Teraz pewnie chwilę posiedzi w kat. 93. Może potem dołoży i środków i kilogramów do wagi ( ͡ ͜ʖ ͡)


@DywanTv: Wiesz co... to jest coś czego brakuje mi u naszych chłopaków (zawodników) Mianowicie PERSPEKTYW. Oglądam tych zagranicznych zawodników, np Belkina, który mówi że on nigdy nie mógł trafić na dobre zawody,
  • Odpowiedz
@deshix: on chyba nie chce startować we wraps, na pewno miał jakąś kontuzje czworoglowego. Nie wiem czy nie startował właśnie we wraps na US OPEN, gdzie zrezygnował po siadach (? Musiałbym to zweryfikować)
  • Odpowiedz