Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja uważam, że cyberpunk jest faktycznie przehypowany? To jest już za dużo. Dodatkowo w grze jest ukazana zbyt brutalna wersja przyszłości, która po pewnym czasie będzie po prostu nuda, monotonna. Jest zdecydowanie tak dużo rzeczy nadupione, że sami wiecie. Wniosek nasuwa się jeden: cp to klon przypominający gtav?
#cyberpunk2077 #cdprojektred #cp2077 #2077 #gry #takaprawda #gtav
  • 11
@Pawci0o: jak może coś być przehajpowane jak nawet jeszcze nie wyszło

Dodatkowo w grze jest ukazana zbyt brutalna wersja przyszłości, która po pewnym czasie będzie po prostu nuda, monotonna


Ale ta gra nie wymyśliła tego gatunku, który jest stary i dobrze znany

Wniosek nasuwa się jeden: cp to klon przypominający gtav?


Pytasz się nas czy stwierdzasz fakt? A porównanie do GTA to sobie dorobiliście wy: gracze i hejterzy. CDPR nigdy nie
@Pawci0o: nie, nie tylko Tobie. Mi od początku ten cyberpunk wydaje się taki tworzony na siłę. Przypomina trochę frankensteina - wrzucają wszystkie gatunki gier w jedną i mają nadzieję, że coś tam się skleci. Poza tym już sam ten lewacki cyberpunkowy klimat mnie odrzuca, grafika też jest jakaś taka sterylna, postaci wyglądają jak lalki. Nie mówiąc już o innych oczywistych niedociągnięciach jak kiepski model jazdy, mały ruch na drogach (to pewnie
Czy tylko ja uważam, że cyberpunk jest faktycznie przehypowany?

Nie wydaje mi się. Póki co widziałem tylko jeden spot reklamowy tej gry i może z dwie zajawki w internecie. Poza tym media branżowe wspominają o tej produkcji nie bez powodu. To nadchodząca gra twórców Wiedzmina 3. Gry roku 2015. Wg mnie wszystko okey. Trzeba po prostu wziąć pod uwagę to, ze w Polsce hype na tą produkcje będzie największy nie bez powodu.
@Pawci0o Przy takim poziome hajpu każda gra byłaby przehajowana.
Jeśli chodzi o GTA ciągle jest powtarzane i tłumaczone CP to nie GTA. To są inne gatunkowo gry.
Pytasz się nas czy stwierdzasz fakt? A porównanie do GTA to sobie dorobiliście wy: gracze i hejterzy. CDPR nigdy nie mówił, że chce stworzyć GTA w przyszłości


@Bonwerkz I bardzo dobrze. Wolę cRPG niż GTA

Do tego tyle się mówi, że cp to nie GTA tylko cRPG a ludzie dalej swoje.
Mi od początku ten cyberpunk wydaje się taki tworzony na siłę [...] lewacki cyberpunkowy klimat [...] grafika też jest jakaś taka sterylna [...] Nie mówiąc już o innych OCZYWISTYCH (XD) niedociągnięciach [...] kiepski model jazdy [...] mały ruch na drogach [...]


@Cybher1: Ty to gościu w ogóle masz chyba jakiś syndrom Sztokholmski z tym Cyberpunkiem, bo regularnie biadolisz na tagu że beznadzieja i że lewackie, no ale właśnie - jesteś jedną
@Pawci0o: przehypowana to w tym przypadku troche naduzycie. Wydaje mi sie, ze wiele osob bedzie jeczec bo... nie jestes w stanie dogodzic kazdemu ;) To co podoba sie jednym nie bedzie podobalo sie drugim i vice versa. Jak by to byla gra niszowa to nie bylo by problemu, ale przy produkcji takiej skali jek i wycie nieuniknione :>