Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 212
@rekoj: Każdy sie cieszy, dopóki nie ściągną go z drogi i nie przeprowadzą takiej kontroli jak tam - sprawdzanie zawieszenia przez naciskanie bagażnika, pomiar grubości bieżnika paznokciem. Kolejny wielki sukces XD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@ZmiksowanaFretka: a co mieli zrobić xd, przyjmie mandat straci dowód nastapnego dnia odbierze, serio myślisz że ktoś będzie się sądził o takie śmieszne kwoty? Bo ja ci mogę powiedzieć wprost nie chciało by mi się, i wiem że sprawa by się ciągnęła latami
  • Odpowiedz
@TrocheSmieszne: No możesz nie przyjąć mandatu skoro jest z d--y.

@rekoj: Prędzej się ktoś będzie sadził o smieszne kwoty niż straci dowód i dostanie mandat za patrzenie się krzywo ¯\_(ツ)_/¯

Wielcy pasjonaci samochodów nie są w stanie przepisów ogarnąć i dostosować auta bo on wie lepiej
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@ZmiksowanaFretka: I co mi da nieprzyjęcie mandatu skoro dowód jest zatrzymany, poza tym że będa się bujał z sądami? Większość wycenia swój czas na troche więcej niż te 100-200zł, i poprostu na drugi dzień pojedzie na SKP gdzie diagnosta - w przeciwieństwie do policji - ma odpowiednią wiedze, aparature i przeprowadzi pomiar prawidłowo.
  • Odpowiedz
@TrocheSmieszne: zwłaszcza z przyciemniona przednia szyba czy brakiem klaksonu. Jak dla mnie piszecie niczym niepoparte bzdury, jeśli mandat jest z d--y to go nie przyjmujesz i tyle żeby potem d-----c tez policjanta ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@ZmiksowanaFretka: ale zrozum to żeby d-----c policjanta w tym kraju to jest kilka lat latania po sądach, bawienia się w jakies ekspertyzy i inne chuje muje, jeśli jesteś bezrobotnym dzieckiem mieszkającym z rodzicami to spoko, masz czas możesz się bawić, jeśli nie to albo machniesz ręka albo odbijesz kasę na nadgodzinach w pracy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ZmiksowanaFretka: Nie wiem w jakim świecie żyjesz, ale nikt policjanta nie d-----e, bo dostali przykaz że mają każdy taki spot dojeżdżać - i dobrze, bo wszystkie spoty ILLEGAL RACING czy inne NEEDFORSPEED to skupiska bydła. Wszystkie 170 mandatów było za szyby i klakson? Bo z pierwszej ręki wiem że wpisy na mandatach były wręcz absurdalne XD
  • Odpowiedz
@TrocheSmieszne: co to znaczy absurdalne? Daj przykłady, bo póki co p--------z głupoty.

Wiem, że złoty się takie odbywają i policja nie wlepia mandatów czy zabiera dowodów bo właściciele są ogarnięci a nie sebki, którzy nawet nie znają przepisów.

@rekoj: Jak masz wszystko ok w aucie i dowód zabrany za patrzenie się krzywo to po co ci ekspertyzy? Zwykła papuga to ogarnie. No to niech dalej przyjmują mandaty, siedza
  • Odpowiedz
  • 17
@rekoj zalezy do czego sie dopierdzielaja. Brak kata w rychu ulicznym jest karane, przyciemniona przednia szyba do kretynizm. Brak klaksonu? Nawet sportowe kiery z aliekspres maja mozliwosc podlaczenia klaksonu. Kola wystajace za obrys nadwozia w Polsce sa nielegalne. Mozna zrolowac blotniki albo dorzucic poszerzenia, ktore sa legalne. 130+ mandatow to sporo, ale np przepalona zarowka to chyba mandat 50zl, ktory moze dostac regularny kierowca na co dzien. Wiele razy bylem na
  • Odpowiedz
@LuxEtClamabunt tak jak przyciemniane szyby przedniejszy jest naganne, tak uważam, że reszta w tym pewnie wiele niewymionionych modyfikacji jest może niezgodnych z prawem, ale nieszkodliwych dla użytkownika, jak i innych aut na drodze. Ok, mandaty zasłużone, ale akcja to raczej polowanie na kasiorę.
  • Odpowiedz