Wpis z mikrobloga

Mirki szukam nowego smarftona do 1k PLN i właśnie się zorientowałem, że telefony XIAOMI już nie oferują nagrywania rozmów telefonicznych przez debilną politykę google i android :/

Możecie polecić gdzie mogę dorwać jakiś smartfon xiaomi ze starszym androidem który obsługuje to nagrywanie? Jest to dla mnie priorytet, wolę już siedzieć na starym redmi 5, w którym nagrywanie działa elegancko, niż kupować nowy smartfon bez tej funkcji.

PLZ HELP (,)

#xiaomi #android #smartfon
  • 8
@PurpleHaze: jestem laikiem więc wybacz jeśli pytanie będzie zbyt głupie... Czy miui to nie jest tylko nakładka na androida? Czy w przypadku gdy telefon ma androida w wersji 9 lub 10 to niezależnie od instalowania nakładek i tak nie będzie wspierał nagrywania rozmów?
@xADIKx: tak to jest nakladka na system, miuipolska czy tez xiaomi.eu, to jest dokladnie to samo.
Powstaje na bazie wersji beta oficjalnego miui od xiaomi.
Jedna z cech tej wersji, jest dialer i appka sms od xiaomi, ktora m.in. umozliwia nagrywanie rozmow.

Od ubieglego roku xiaomi zaczelo do nowych telefonow pakowac dialer googla, ktory nie ma nagrywania ze wzgledow prawnych bla bla bla. Ostatnim telefonem z nagrywaniem byl mi9t.

Mowi sie
@PurpleHaze mam Mi9TPro , nagrywanie ekranu mam , gdzie szukać nagrywania rozmów? Bo to chyba nie to samo? Kupiony w EuroRtvAgd w grudniu 2019 jakby co, czyli pewnie europejski brand wgrany ?