Wpis z mikrobloga

Ehhh poznałem na weselu ładną dziewczynę, chciałem zaprosić na kawę nawet, odmówiła w dobrym stylu, aczkolwiek miałem wrażenie, że chciała powiedzieć coś w stylu "nie jesteś w moim typie, ale nie chce cię urazić". Taki już los mój. Z jednej strony nie jestem gotowy na związek, z drugiej to chciałbym mieć dziewczynę, ale nie jest mi dane spróbować. Przynajmniej biorę tabletki na psychę i mam więcej odwagi i nie przejmuję się tym aż tak. Nie zmienia to faktu, że jakaś pustka jest i nie da się jej wypełnić. Boje się odrzucenia, boję się negatywnych odczuć. Pewnie jak wytrzeźwieję, to o tym zapomnę, lub po 2 drugim dniu imprezy.(,) #zalesie #depresja
  • 9
mam


@shalisek: gościu, tak jest z kobietami, mają prawo odmówić. Największym hadom zdarza się odmowa, co prawda rzadziej ale się zdarza. Ważne żeby próbować, są nawet filmiki na necie gdzie gość pyta 100 kobiet o numer telefonu, a zwrot ma na poziomie 3-4%. I tak też jest w życiu, nie ta się z Tobą umówi to inna, w końcu trafisz :)
@Kladenatolage wiem i tu jest mój problem, że wewnętrznie mnie to boli. Nie chcę próbować, bo wiem jak to się skończy, a jak już stwierdzę, że może akurat tym razem wyjdzie, zostaje tylko zawód i rozczarowanie ( ͡° ʖ̯ ͡°) wtedy boli bardziej.
@ladyoutwalking mam dość tego owijania w dobre słówka czasem. Ale fakt, to tylko mi się wydaje i nie wiem co na prawdę miała na myśli xD Dzisiaj drugi dzień, potańczymy, pobawimy się i już się więcej nie spotkamy :)