Wpis z mikrobloga

Antifiarz (?) z pomalowanymi oczami niosący czerwoną flagę na dzisiejszym spędzie #lgbt w #krakow Jak wszyscy wiemy komunizm jest uosobieniem wolności, a czołowi komuniści, jak Che, kochali tęczowych ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Jegwan: Czerwona flaga jest symbolem komunizmu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jegwan: Byłem, widziałem, przyjemna, wesoła atmosfera bez pieprzenia bzdur, ktore mialo miejasce przed marszem i przez które byłem tak zażenowany i bezsilnie wściekły że opusciłem rynek. Kolorowo, fajnje, wesoło. A kawałek dalej bandyci ochraniani przez policję zasłaniaja sie krzyżem...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 14
@Jegwan: Włosy pod pachami są naturalne. Przecież wy prawacy i katolicy tak lubicie powoływać się na to co jest naturalne, zgodne z biologią.
  • Odpowiedz
  • 6
@CudMalina @NiemieckiArbiter Jak można mieć więcej niż 16 lat i nie golić pach XDD u mnie w domu tego uczono w wieku 13 lat, dupe po sraniu też podcieracie jednym przetarciem żeby ekologicznie nie marnować papieru? L0L

Wygląda to obleśnie i 90% osób zbiera na żyg jak widzi włosy z pod pachy/dupy/brzucha i to czy jesteś ultra seks #!$%@? mi stoi laska czy 120fat pigiem nie gra. Trzeba napiętnować taki
  • Odpowiedz
@Jegwan #!$%@? mać ludzie mają wlosy, szok i niedowierzanie. Kto powiedział że włosy gdziekolwiek musisz golić? Co to za wzorzec tak ustanowił? Matka natura głupia nie jest, włosy nam zostawiła tam gdzie trzeba. Jak chcesz to je usuwaj, jak nie to nie i daj ludziom żyć
  • Odpowiedz
@Wolollolollo: Kolorowo, fajnje, wesoło. A kawałek dalej bandyci ochraniani przez policję zasłaniaja sie krzyżem...

Mitomania to kolejny objaw twoich odchyleń? Jakoś przy narodowcach stali głównie nieumundurowani policjanci, tęczowi byli eskortowani przez opp w pełnym rynsztunku, z psami, drogę torowały radiowozy.
  • Odpowiedz
@szzzzzz: @CudMalina: @TheJaster: Eh, brudasy, później zdziwienie, że śmierdzi w MPK, czy sklepie... Ale nie od żuli a od lewaków, fajnie jesteście "postępowi".

Mlodych kobiet z kilkucentymetrowymi czarnymi kudłami na nogach chyba nigdy nie widywałem. Do wczoraj.

Taki obraz wasz #neuropa, brud, zaniedbanie, urojenia i zaburzenia psychiczne.
  • Odpowiedz
Trzeba napiętnować taki zajzer bo potem od was #!$%@? w autobusie, nawet moja matka się skarży ze coraz więcej młodych ładnych dziewczyn #!$%@? potem w tramwajach. Laska ze zdjęcia ma chamski dwumiesięczny szajs Ideologia smordu xD


@trejn: wiesz, że można nie golić pach, a i tak używać antyperspirantu? W tym wątku mam wrażenie, że zdecydowana większość prawaków ma do czynienia z laskami, których imię kończy się na jpg ¯\_(ツ)_/¯.
  • Odpowiedz
  • 2
@Jegwan: Włosy pod pachami są naturalne. Przecież wy prawacy i katolicy tak lubicie powoływać się na to co jest naturalne, zgodne z biologią.


@TheJaster pot, wszy, i smród też jest w sumie naturalne, po kiego się myć.. Włosy pod pachami są obrzydliwe niezależnie od płci.
  • Odpowiedz
  • 0
@CudMalina

@Jegwan: a Ty golisz swoje pachy czy też jesteś niehigieniczny? Czy to może tylko kobiece włosy są niehigieniczne?


Gole, nie tylko pachy z resztą.. A Ty?
  • Odpowiedz
  • 1
@NiemieckiArbiter

Trzeba napiętnować taki zajzer bo potem od was #!$%@? w autobusie, nawet moja matka się skarży ze coraz więcej młodych ładnych dziewczyn #!$%@? potem w tramwajach. Laska ze zdjęcia ma chamski dwumiesięczny szajs Ideologia smordu xD


@trejn: wiesz, że można nie golić pach, a i tak używać antyperspirantu? W tym wątku mam wrażenie, że zdecydowana większość prawaków ma do czynienia z laskami, których imię kończy się na jpg
  • Odpowiedz