Wpis z mikrobloga

  • 1
@NiemieckiArbiter Haha wiadomo, ideologia smrodu hiphip hura - Polski kołtun, pro zdrowotny prosto od matki natury! Kim jesteś żeby go krytykować! Przecież myje głowę

@szzzzzz Wiadomo matka natura jest idealna, wszystko jest potrzebne i niezbędne do prawidlowego funkcjonowania od wyrostka robaczkowego po nowotwór. Dobra matka natura. A żeby nie zniszczyć flory bakteryjnej organizmu kąpiel bez mydła raz na dziesięć dni jak zalecili naukowcy l0l
Jeszcze promujecie te toskyczne antyperspiranty które
trejn - @NiemieckiArbiter Haha wiadomo, ideologia smrodu hiphip hura - Polski kołtun,...

źródło: comment_1598781041SlpEv92Jpqq1QAVIJBWVPh.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Haha wiadomo, ideologia smrodu hiphip hura - Polski kołtun, pro zdrowotny prosto od matki natury! Kim jesteś żeby go krytykować! Przecież myje głowę


@trejn: sorry, ale odnoszę wrażenie, że gadam z debilem, więc dalej się nie odniosę.
  • Odpowiedz
  • 2
@NiemieckiArbiter Co zabawne każdy twój wpis ma na celu obraze i poniżenie osoby do której piszesz. Na frustrację jest dobry długi spacer zakończony gorąca kąpielom

PS. 2020 memy z papiezem L0L na jakich grupkach siedzisz oski, jak dasz radę to zaproś bo czuje ze się starzeje. Na karachanie banowali już pięć lat temu za taki cringe
  • Odpowiedz
dupe po sraniu też podcieracie jednym przetarciem żeby ekologicznie nie marnować papieru?

potem od was #!$%@? w autobusie


@trejn: wyimki z twojego pierwszego komentarza w tym wpisie XD i jeszcze mnie zarzucasz obrażanie rozmówców. Niczego lepszego dzisiaj nie przeczytam.

P.S. i nieogolenie pach jest według ciebie równoznaczne z niepodcieraniem dupy ( ͡
  • Odpowiedz
@NiemieckiArbiter: prześwietlenie profilu xD that's my favourite.


No no no niezłe prześwietlanko było robione - Proud gimboatheist. Ulubiony kolor: żółty papieski.

Chciałem wziąć sobie do serca opinie że jestem debilem więc tylko sprawdziłem kto jest osobą która mnie opiniuje. Poważnie gdybyś był naczelnikiem tagu prawo albo dokumenty to usunąłbym
trejn - > @NiemieckiArbiter: prześwietlenie profilu xD that's my favourite.

No no ...

źródło: comment_1598784787bkwZTJyKbuvYyvDYbJE1yB.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@CudMalina: Gole pachy i nie tylko, na prawdę dla lewaków i LPGAGD to taki szok cywilizacyjny?

Porada dla lewackich chłopców (do dziewczynek zresztą też) . Zamiast malować oczy warto byłoby troszkę o siebie zadbać i chociaż w lecie obciąć tą brodę dziadka mroza spod pach, bo później smród w tramwajach i na dworcach.
  • Odpowiedz