Wpis z mikrobloga

Słyszycie to tutaj po raz pierwszy - ani Arsenal, ani Liverpool nic w tym sezonie znaczącego nie osiągną, a jeśli tak nie będzie to usuwam konto.. Arsenal oczywiście zaczyna nowy sezon dość dobrze, ale oni przeważnie coś tam ugrywają mało znaczącego w stylu Community Shield. Teraz za Artety jest wśród kibiców optymizm ale mają oni po prostu przeciętną drużynę z trenerem, który nie ma na tyle jakości, aby z nich coś więcej wyciągnąć. Z Luizem, Holdingiem, Xhaką, Nketiahem, Saką etc. nie mają większych szans na rywalizację z czołówką.
Liverpool to oczywiście klasa wyżej, ale Klopp będzie grał tą samą jedenastką i z tymi samymi założeniami trzeci sezon z rzędu. Może Thiago, o ile tam powędruje, wniesie coś świeżego. Kto tam wejdzie z ławki? Minamino, który jest na poziomie Shaquiriego? Kontuzja albo dołek formy któregoś z trójki atakującej i jest tam w ogóle katastrofa.

Mark my words.

#mecz #pilkanozna #premierleague
  • 10
@RoHunter: ja tylko przypomnę, że to samo się mówiło już w poprzednim sezonie jak Liverpool przegrywał tarczę wspólnoty z City. Też wyglądali nijak w tym meczu, a jak się sezon potoczył to każdy wie.
@RoHunter: Co do Arsenalu to nie jestem taki pewny, ale oglądając ten mecz pomyślałem sobie to samo o Liverpoolu. Przeciwnicy się ich w większości nauczyli, nie wierzę, że obronią tytuł
@RoHunter: masz skład, który najpierw wygrywa lm, w kolejnym sezonie ligę. Po co tam robić jakieś duże zmiany? Klopp wprowadza młodych piłkarzy. Thiago bym nawet chętnie zobaczył, ale nie będę dramatyzował jak nie przyjdzie. Zmiany trzeba robić i myślę, że czas na to przyjdzie, przypuszczam że gdyby nie pandemia to głośniej by było na temat transferów w kontekście Lfc.
Arsenal oczywiście zaczyna nowy sezon dość dobrze, ale oni przeważnie coś tam ugrywają mało znaczącego w stylu Community Shield. [...]. Z Luizem, Holdingiem, Xhaką, Nketiahem, Saką etc. nie mają większych szans na rywalizację z czołówką.


@RoHunter: Holding będzie wypożyczony, Nketiah na ławce, Luiz pewnie po jakimś czasie też. Xhaka i Saka grają poprawnie, nie wiem co od nich chcesz. Dzisiaj gra 5/6 piłkarzy z pierwszego składu, w Liverpoolu 9. Cel na