Wpis z mikrobloga

Pytanie głównie do bab, albo facetów co są w związach z młodszymi - co kobietom się podoba w mężczyznach starszych o jakieś 8-10 lat? Przecież to już stare dziady się robią po 30-35, zmarchy dochodzą kolejne, ciało już nie to samo, Mmm moze ci wytnę te siwe włosy z uszu kochanie? Tematów do rozmów dużo mniej niż z rówieśnikiem, kałdun piwny już u większości, nie wspominając nawet o tym, że nie biorą takiej młodej siksy na poważnie i zawsze będzie taki patrzeć pobłażliwie na babę, bo co ona tam wie

Czy to naprawdę tak bardzo materializm, bo oni już się zdążyli dorobić? Czy może zmarszczki i wory pod oczami starzejącego się chłopa kogoś podniecają?
#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #pytanie #tinder
  • 35
@szubiduba: ja w wieku 30 lat mam najlepszą formę w życiu, więc #!$%@? xD po prostu faceci są atrakcyjni w tym wieku, bo są pewni siebie, wiedzą czego chcą, mają już zazwyczaj stabline życie zawodowe a do tego są jeszcze młodzi. Byłem ze dwa lata temu na wykładzie na uczelni, jak zobaczyłem wygląd tych młodych studentów po 24-25 lat to zrozumiałem xD ubrani w jakieś trampki, noszą tornistry, pryszcze na mordzie-
@TonyP: tak, 30 lat to jest jeszcze dobry wiek tylko w tym wieku nie wezmiesz 20 letniej gowniary na powaznie, 90% z nich ma siano w głowie i same ubierają się jak te studenciaki i nie znajdziesz z nimi wielu ciekawych tematów do rozmowy. takie małolaty sa zazwyczaj do pukania ¯\_(ツ)_/¯ ja majac 28 nie widziałbym siebie z 20 latka dla której szczyt ambicji to randka w maczku i słuchanie bedoesa
@ellenfelek: to prawda, dla mnie minimum to bylo 23 i duza różnica w myśleniu. Później juz sie umawialem z takimi w moim wieku aie największe powodzenie to wlasnie dziewczyny duzo mlodsze ode mnie
@TonyP: no to masz widze podobnie jak ja, bo dla mnie rocznik 97 czyli 22/23 lata to jest ta granica, one jakims cudem jeszcze potrafia byc ogarniete a te juz nawet 1-2 lata mlodsze to sa tepe szczoty do kibla, nie wiem czemu tak jest, domyslam się, ze przez to jak w ostatnich 5 latach zaczela sie moda na materializm i gloryfikowanie #!$%@?/glupoty i te roczniki w okolicach 2000 maja juz
@ellenfelek: nie chodzi o papke, jak ja mialem 18 lat tez bylo gowno w głowie. Po prostu jesteśmy na innych etapach w życiu. Jednak jak bym mial np 40 lat a moja kobieta 30, to myśle, ze jest wieksza szansa na porozumienie niz 30 i 20
@TonyP: no tak, do tego to wlasnie zmierza, w tym wieku ma sie zazwyczaj papke w glowie i jest sie na etapie buntowniczym jeszcze, szczytem jest melanzowanie w kazdy weekend i wiadomo że po kims takim w naszym wieku nie spodziewasz sie niczego wiecej niz chwilowej przystani dla bolca. 30 i 40 to juz oboje wiedza, czego chca, maja inne priorytety i doswiadczenie ale tez jednak 10 lat to przepasc w
@szubiduba juz pomijam pieniadze ogarniecie i takie tam. Ale powiem Ci ze za troche ponad tydzien koncze 32 lata i nigdy nie mialem lepszego brzucha #pdk ( ͡ ͜ʖ ͡)
@ellenfelek: chyba na odwrót, kobieta po ok 35 roku zycia juz bardzo traci na atrakcyjności, jak masz możliwości to popatrz w swoim środowisku. U mnie w pracy np jest duzo kobiet ok +35 i literalnie jedna jest atrakcyjna

Natomiast facet jesli dba o siebie, ladnie sie ubierze to bardzo długo moze być bardzo atrakcyjny, również dla tych mlodych
@szubiduba: operujesz schematami. Jako 37 latek tematów do rozmow mam milion, dużo zainteresowan. Uprawiam więcej sportu niż kiedyś. Człowiek czuje się bardziej dojrzale, spogląda na pewne rzeczy inaczej. Dużo rzeczy mógłbym teraz powiedzieć temu 20- latkowi którym byłem. Dużo mu przekazać wartościowej wiedzy. To brzmi bardzo banalnie, ale dopiero gdy osiąga się ten wiek, to można to zauważyć.