Wpis z mikrobloga

Sklejacie akcje jakie to są podwójne standardy? Taki napis w męskim to ohoho hahaha jak śmiesznie xD a wyobraźcie sobie podobną tablice w kobiecym. " Ciasna cipka 5zł. Rozchlapane wiadro 3zł". Ale by był kwik że seksizm i że nie śmieszne hurr durr, ale w męskim spoko.

#logikarozowychpaskow #przemyslenia #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski
#gownowpis #heheszki #rozowepaski
PiterParter - Sklejacie akcje jakie to są podwójne standardy? Taki napis w męskim to ...

źródło: comment_15986944977fOlmexICBo2wqLiC2GqZw.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
@PiterParter: To nie są podwójne standardy - to są różnice w podejściu do płci związane z naszą kulturą, które niektórzy chcą wyrugować ze świata w imię "równości". Ciesz się, że jeszcze masz podział na męską i żeńską toaletę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@widaczew: @PiterParter: To jedyny taki plakat, który widziałam, więc pewnie dlatego nie ma "fali oburzenia". Co nie zmienia faktu, że wymyślił to jakiś Janusz (albo Grażyna) biznesu, których takie rzeczy bawią. Tak samo jak są ludzie, których bawią żarty z gwałtu czy koloru skóry - ten sam poziom poczucia humoru. Nikt normalny takich ludzi nie traktuje poważnie. Co nie znaczy, że to jest spoko - bo nie jest.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
@Takata_atakat: #!$%@?, już sobie wyobraziłem sytuację przed tą toaletą
-hehe Grażyna dej mje 5 zł do toalety
-Janusz, z tym twoim kulfonem, to cię nawet za 2 zł puszczą.
Żenadłem, ale musiałem xD
  • Odpowiedz