Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pomocy mam problem z okolica szyji, obojczyka barku - ścięgnem czy innym #!$%@?.

Ból pojawił się przy wyciskaniu na klatę małym ciężarem kiedy spinałem klatke taknjak widać na zdjęciu nad kością obojczyka dominujące kucie. Po miesiącu lub 2 przerwy przy zwykłej pracy na zewnątrz zaczęło lekko promieniować na szyję i przedni akton barku.

Byłem u trzech fizjoterapeutów
Jeden kazał mi iść do masażysty rozluźnić i miało przejść - nie przeszło

Drugi mi ucisnął jakby ścięgno nad obojczykiem i powiedział ze problem leży w oddychaniu duże ciśnienie i przez to boli miesiąc przerwy i będzie okej - nie ejst

Trzeci pomasowal i nie wie co mi jest

Ktoś miał podobny problem? Lub wie co mogę robić żeby sobie pomoc?

#mirkokoksy #fizjoterapia #pomocy
komentatorzprzypadku - Pomocy mam problem z okolica szyji, obojczyka barku - ścięgnem...

źródło: comment_15986474820Y3hauaDASLUcHd0K2uHJv.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@komentator_z_przypadku: Prawdopodobnie lekko naderwałeś mięsień. Zrobiłeś za długą przerwę, pojawiły się zwłóknienia, dlatego boli. Miałem tak z przednią częścią naramiennego (coś mi się omskło przy rozpiętkach). Pomogło codzienne rozciąganie i ćwiczenia z youtuba.
  • Odpowiedz
@komentator_z_przypadku: Oczywiście bez badania nie da się nic wiążącego stwierdzić, ale drugi fizjo może mieć dużo racji, z tym że samo nie przejdzie. W takim wypadku dobrze byłoby zmobilizować pierwsze żebro i popracować trochę przeponą. Polecam wizytę u fizjoterapeuty ze specjalizacją z osteopatii.
  • Odpowiedz