Wpis z mikrobloga

poza generalizowaniem


@Scorpjon: to nie to. Zastanawiam sie czy tak specjalnie robicie czy to jakaś forma choroby. "Lewak" Ci czasem powie tak czasami naczej,czasem przyzna nawet prawakowi rację. Ja sie nie identyfikuję do końca jako lewak jednak blizej mi do wolności niż do totalitaryzmu dlatego mozesz odbierać mnie jako lewaka ;) Obserwuję sobie obydwie strony i jednak ta skręcajaca w prawo jest bardziej #!$%@?.
@fajnypierozek:

czy tak specjalnie robicie

A to już jest szufladkowanie, choć nie przypominam sobie by deklarował się jako zawzięty prawak, czy w ogóle jako prawak ¯\_(ツ)_/¯
Podsumowując, Twoje powyższe wypowiedzi oparte są o generalizowanie i projekcje ( ͡º ͜ʖ͡º) a odbieram Cię co najwyżej jako osobę, która niezbyt umie skomponować wypowiedź, nie popadając przy tym w wykopowe i polityczne cliché
A to już jest szufladkowanie


@Scorpjon: odnoszę się do tych których opinię mogę przeczytać na mirko. Prawa strona jest niestety bardziej odjechana niż lewa i nie mowię tu o dzieciach kladących sie na ulicy przed ambasadą. Bo to są tylko glupiutkie dzieci. Mowię o starych chlopach ktorym sperma cisnie na dekiel ;)
@fajnypierozek: nie odnosisz się nawet do tego co piszę XD
Wyraźnie zaznaczyłem, że zaszufladkowałaś mnie jako prawak, tego "po drugiej stronie" chyba tylko na tej podstawie, że zwróciłem Ci uwagę, że generalizujesz w poście i to w obrzydliwy sposób.
Zresztą post wygląda jak ciśnienie, bo ktoś usunął Twój komentarz. To już poziom #xandracontent XD
@fajnypierozek: Zrozumiałeś neuropku co napisałem? Twój wpis generalizuje ludzi, których poglądy są odmienne od twoich. Mi nikt nie usuwa postów, a pluję na obie skrajne bojówki, bo jesteście dla mnie fanatycznymi dzbanami. Jednak bardziej zauważam hipokryzję i debilizm po stronie grupki wzajemnej adoracji z tęczowymi avatarami. Printscreen masowo usuwał komentarze pod swoimi wpisami, inne neuropki też, ale wtedy nie jęczałeś na Wykopie.
Zrozumiałeś neuropku co napisałem? Twój wpis generalizuje ludzi, których poglądy są odmienne od twoich.


@UberKatze: jaki Ty infantylny jesteś.Hejtując pedofilii nie hejtuję kosciola katolickiego i nie dążę do jego delegalizacji. Hejtując idiotow nie hejtuję was wszystkich prawakow. Mam znajomego ktory jest prawakiem ale nie popiera bycia idiotą. Bądź jak moj znajomy!
@fajnypierozek


Dlaczego jesteś przeciwny związkom partnerskim? Tak w 2-3 zdaniach.

To tak w skrocie.

III. ARGUMENTY RACJONALNE PRZECIWKO
LEGALIZACJI PRAWNEJ
ZWIĄZKÓW HOMOSEKSUALNYCH

6. Zrozumienie racji, powodujących konieczność przeciwstawienia się w ten sposób instancjom starającym się o zalegalizowanie związków homoseksualnych wymaga kilku specificznych uwag etycznych różnych w swej naturze.

W porządku odpowiadającym prawemu rozumowi (recta ratio)

Zadanie prawa cywilnego jest niewątpliwie bardziej ograniczone niż prawa moralnego,(11) a prawo cywilne nie może wchodzić w