Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 10
@a__s: uważasz, że pisanie o gościu co patrolował ulice, został zaatakowany i zastrzelił murzyna w obronie jest nawoływaniem do przestępstwa? Zresztą wyroku jeszcze nie ma.

A pisanie o sytuacji jaka jest teraz w USA i o murzynach i antifowcach demolujących miasto, okradających sklepy i napadających ludzi jest niezgodne z regulaminem?
  • Odpowiedz
Nie sądzę abyś znał moje prywatne poglądy, nie rozmawiam na ich temat z Wykopowiczami. Jedyny pogląd jaki tu publicznie głoszę to brak akceptacji dla naruszania zasad regulaminu, trollowania i atakowania innych osób.


@a__s: xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@a__s

Jedyny pogląd jaki tu publicznie głoszę to brak akceptacji dla naruszania zasad regulaminu, trollowania i atakowania innych osób.


Szkoda, że tego nie było jak neuropa miesiącami szydziła, pluła i wyśmiewała ludzi wierzących pod bekazkatoli, zgłoszeń było multum, sam zgłaszałem i większość była odrzucana.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
Nie sądzę abyś znał moje prywatne poglądy, nie rozmawiam na ich temat z Wykopowiczami. Jedyny pogląd jaki tu publicznie głoszę to brak akceptacji dla naruszania zasad regulaminu, trollowania i atakowania innych osób.

@a__s: No nie, wcale nie widać jakie masz poglądy.
  • Odpowiedz