Wpis z mikrobloga

@erjan: spoko, na początku zobaczę czy wpadnie coś z mojej listy ale znając tempo kupowania nowych rzeczy, ten może też się pojawi prędzej czy później
@FELIX90: Layton exclusif

Po sfragrowaniu sprawia wrażenie, że zaszufladkuję go razem z coromandelem i carlisle jako takie piwniczne, "brudne" śmierdziuszki, które bardzo mi podchodzą ostatnio i chyba pół jesieni coś takiego przepsikam (ʘʘ)

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@FELIX90: proponuję jakieś w miarę tanie zapachy (<150-200) które są warte polecenia, ale są mało znane lub których nie można przewachąchać w Douglasie czy Sephorze
Bo od tych wszystkich recenzji niszowych lub wycofanych zapachów to się aż serce boli po znalezieniu ich w perfumomaniaku i zobaczeniu cen ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Zabi96: trochę zaleci to snobem, ale takich to mam raczej najmniej. Druga sprawa jest taka, że takie maintstreamy są przedymane na wszystkie sposoby i ciężko coś ciekawego napisać 158 raz o tym samym. Ja raczej niewiele towaru wycofanego posiadam, więc większość z opisywanych, będzie bez problemu do kupienia.
@ZnubionekFan: No Chimaera faktycznie. Kirke to jest Erba Pure lub Amber Oud Gold Edition :P