Wpis z mikrobloga

@boa_dupiciel: Zyrę teraz dużo banują na moim elo, bo jest w darmowej rotacji. A nie byłoby źle grać only Zyra, bo mi się tym dobrze gra, ale nudzi po prostu ciągle ten sam champ. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@boa_dupiciel: Dzięki, spróbuję w takim razie. Właśnie ja mam ten problem, że na linii zazwyczaj idzie nam fajnie, bardzo rzadko przegrywamy, ewentualnie status quo, ale potem już nie wiem co robić, żeby jakoś wyciągnąć to wszystko za uszy, jak już używasz wszystkiego + R Zyra na czterech przeciwników nie daje to nawet wygranej. :/
@ElLama Karma, bo niektóre lejny można wygrać samemu. Dużo obrażeń co łatwe do trafienia są, długie unieruchomienie, tarcza z przyśpieszeniem. W sumie każdy jungler powinien ją kochać, a najbardziej ci niemobilni. No i na niższych dywizjach ludzie dziwią się dlaczego w parę sekund odzyskujesz sobie 200-300 hp w parę sekund
@ElLama Jak masz kogoś wokół można grać to athene, itemek do dawania attack speeda sojusznikowi, a potem to juz zależnie od preferencji i teamu micheals czy redemption. Najważniejsze dla mnie to szybkie zdobycie 40% cdr. Rzadko widzę, żeby ktoś szedł na supporcie pod ap, ale to opcja chyba dla doświadczonych i jak mało ap obrażeń w teamie jest. Zresztą tarcza z ultem i e już parę dobrych patchy zmniejszona o połowę jest.
@ElLama: Niezbyt masz dobre rozmyślanie im więcej herosów tym bardziej zacznie Ci się za przeproszeniem #!$%@?ć w głowie.

Zwężyłbym champion poll do maksymalnie 3,4 herosów na których będziesz czuć się pewnie moje typy - karma, naut, Leona.