Wpis z mikrobloga

Witam witam mireczków jak i mirabelki! jutro lece na wesele wiadomo jak to w polszy na poprawinach zespołu już nie będzie a disco musi być i ktoś musi dostać bojowe zadanie w zdobyciu tej muzyki ( ͡° ͜ʖ ͡°) arr!
Więc nadchodzę z prośbą do was o pomoc w dobraniu składanki ponieważ przerosło mnie troche to zadanie XD może ktoś ma gotowca jakiegoś tak żeby starczyło weselnej muzyki na kilka godzin
(przydałoby się w oddzielnych plikach XD rodzinka lubi wybrzydzać i jednak lepiej pominąć kawałek niż godzine)

#wesele #muzyka #zabawa #discopolo #radio #pomocy #niewiemjaktootagowac #ciocia #alkoholizm #jedzenie #wodka #zalesie #warminskomazurskie #kultura
KapitanKapsel - Witam witam mireczków jak i mirabelki! jutro lece na wesele wiadomo j...

źródło: comment_1598572626DkA8UE7KyrVpfEl61aYghF.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
Dziękuje wam za odpowiedzi!

@Mikasala: Także wcisnąłem troche utworów.

@PanieBoczek: Moim zdaniem powinno się znaleźć w takiej składance nawet i z powodu starych dziadów. Oni też chcą sie pobawić :D

@walu: @Aerwin: Dziękuje! zapomniałem wspomnieć że z połączeniem internetowym będzie problem troche ale i tak okazało się pomocne w doborze utworów :D

A tak dla przyszłych szukających polecam programik darmowy youtube-dl-gui na githubie
ładnie i sprawnie można całe
  • Odpowiedz