Wpis z mikrobloga

@mitoman79: Nie kim jest tylko jak by sie dowiedzieli o wiezieniu czyli moze jest jakis wyrok grubszy na jego koncie. Moze robil za pacholka u bandziorów jak major stad tak dobrze sie o nim wypowiadal do czasu.
  • Odpowiedz
włosy by im powypadały jakby się dowiedzieli kim ja jestem... podpucha czy jest coś na rzeczy?


@mitoman79: podpucha - tyle, że barnej to konon2 - mitoman, więc sam może w swoje podpuchy wierzyć / choć naprawdę się zdziwiłbym się, gdyby okazał się np być agentem prowadzącym morawieckiego....
  • Odpowiedz
@mitoman79: Dla ludzi w internecie jest foliarzem, szuka kogoś do kogo może się przykleić, teraz znowu wróci tuszyć tucznika. Po co to robi ? nie wiem XD szuka atencji może go do jakoś napędza jak srawka. Kim jest/był w realu to nie ma znaczenia, pewnie jest nikim istotnym, znał kogoś i cała tajemnica. To co pokazuje na swoich lajtach i ogólnymi zasługami w uniwersum komlpetnie dyskfalifikuje go w moich oczach
  • Odpowiedz
@Nizarlak_Horoszczanski: pisałem o starych czasach , gdzie były pewexy , cinkciarze a k---y
nie depilowaly sobie cipek . To są Barneja klimaty. Zubek umarł ,więc może Barney kombinuje coś z Ickami, parę tych kamienic jeszcze w wawie zostało.
  • Odpowiedz