Wpis z mikrobloga

@antekwpodrozy: Zawsze się fajnie patrzy na ujęcia znanych okolic z powietrza, ale tutaj niestety kompozycja i obróbka leżą kompletnie, fotka jest bezładna i przeprocesowana. Wzrok jest wiedziony w dół kadru, gdzie już koniec placu styka się z brzegiem zdjęcia. Można by poświęcić trochę pustego nieba na górze, żeby pokazać, co jest niżej. Barwy są podbite do tego stopnia, że drzewa zmieniły się w czarno-zieloną masę, a dachy niektórych budynków wyszły
namrab - @antekwpodrozy: Zawsze się fajnie patrzy na ujęcia znanych okolic z powietrz...

źródło: comment_1598631999MtX5kFawa1zxSyeCM5eb7Y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@antekwpodrozy odnośnie stref w Białymstoku - strefy są, ale aktywne tylko co jakiś czas i mają związek z jakimiś sportowymi wydarzeniami na lotnisku. Wtedy faktycznie trochę się na niebie dzieje - w to lato strefy były aktywne bardzo często. Ale ogólnie reszta tak jak piszesz - najbardziej trzeba uważać na śmigłowce LPR, kursują bardzo często i bardzo nisko. No i - niestety - nie wiem jak w innych rejonach Polski, ale
  • Odpowiedz
@PrzekraczajacGranice: ja właśnie w Lipcu kończyłem zwiedzanie miast wojewódzkich, Białystok był ostatni w kolejności i... pod względem atrakcyjności niestety też zajął takie miejsce. W mojej opinii ma zdecydowanie najmniej do zaoferowania turystom.
  • Odpowiedz
@namrab: Montowane w ICE, przyznam, że niezauważyłem tego w miejscach sklejenia. Dół zgodzę się, ale w momencie robienia zdjęcia nie zwróciłem uwagi aż tak bardzo i więc nie mam możliwości poprawy.
  • Odpowiedz