Wpis z mikrobloga

@Prezes_roku: Mnie najbardziej rozwalają kierowcy typu Always 70. Miasteczko z gęsto usianymi przejściami dla pieszych, chodnikami bezpośrednio przy ulicy i wysokimi krawężnikami ->70km/h. Szeroka, prosta droga w szczerym polu, absolutnie bez żadnych niebezpieczeństw? -> 70km/h ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
prawda. Wystarczy zatrzymać się przed zieloną strzałką w prawo i już trąbią ¯_(ツ)_/¯


@monarchy88: Nie mówię, że tak nie jest, ale mi się nigdy nie zdarzyło, ale w sumie rzadko wyjeżdżam poza swoje miasto.
  • Odpowiedz
@maxwol: mnie akurat w poniedziałek wytrąbił jakiś wąsaty janusz w pordzewiałym golfie. I jeszcze pół biedy gdybym się zatrzymała i ruszyła, ja się zatrzymałam żeby nie staranował mnie SUV jadący na swoim zielonym po prostopadłej ulicy...
  • Odpowiedz
Prędkość na znaku to jest maksimum, tyle powinien jechać doświadczony kierowca przy dobrych warunkach jak się pewnie czuje i zna trasę. W innym przypadku powinno się jeździć wolniej.


@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: Tak, oczywiście. Ludzie z doświadczeniem mniej niż 15 lat za kółkiem powinni jeździć w terenie zabudowanym 35km/h.
  • Odpowiedz
Prędkość na znaku to jest maksimum, tyle powinien jechać doświadczony kierowca przy dobrych warunkach jak się pewnie czuje i zna trasę. W innym przypadku powinno się jeździć wolniej.


@InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII: te znaki są raczej zrobione pod szalonego kapelusznika który zapomniał kapelusza i jedzie zimą na letnich oponach swoim 30 letnim polonezem z przebiegiem 1000 km ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@SpokojnyPan: Boi się jechać więcej niż 70, bo sobie nie poradzi, żeby zareagować na jakieś niebezpieczeństwo, ale za to w mieście zmysły się wyostrzają i jest zwinny i gibki jak #!$%@? gibon ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ortaliontrenera: Nie tylko w Polsce. Po drodze do pracy mam drogę 20mph, zakręty, progi zwalniające i ostro pod górę, ile to razy jakieś kałdi mnie wyprzedzało nie mając pojęcia czy cis jedzie z przeciwka, zabawnie skacząc na progach. Tacy debile w firmowych autach są wszędzie.
  • Odpowiedz