Wpis z mikrobloga

  • 430
Kraj w którym ONZ oficjalnie potwierdziło istnienie obozów zagłady. Kraj w którym ponad połowa społeczeństwa chodzi niedożywiona. Kraj który straszy cały świat możliwością użycia broni masowej zagłady. Kraj w którym nie ma internetu, nie wyjedziesz na wakacje gdy nie jesteś elitą. Kraj w którym Polska za Twoje pieniądze z podatków jako jeden z nielicznych krajów na świecie utrzymuje ambasadę zatrudniając personel i utrzymując spory budynek pomimo, iż próżno szukać tam Polaków...

Witajcie w Korei Północnej a dokładniej w Ambasadzie Rzeczypospolitej Polskiej w Pjongjangu.

PS. Podobno w środku jest nawet basen ( ͡º ͜ʖ͡º)

#polska #ciekawostki #koreapolnocna #c---------------a #swiat
Caracas - Kraj w którym ONZ oficjalnie potwierdziło istnienie obozów zagłady. Kraj w ...

źródło: comment_159851002620JsYyniCTepkvmUCPPQT2.jpg

Pobierz
  • 74
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sikorskiego to Ty szanuj, jeden z najlepszych(jak nie najlepszy) polityków.


@IEatBread: wiesz co między innymi definiuje dobrego polityka? Chłodna głowa. Żeby nie szukać daleko, popatrz sobie choćby na twitty tego człowieka. Ciarki mnie przechodzą gdy pomyślę, że był kiedyś szefem dyplomacji.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Caracas: byłem akurat w Pjongjangu i był balet za okazji wyjazdu jednego z dyplomatów i po prostu mnie zaprosili na melanż. Za czasów ambasadora Kałuży jeszcze.


Rozumiem byłeś w celach turystycznych?
  • Odpowiedz
Takiego stanu rzeczy należy dopatrywać się w historii wojny koreańskiej. Polska była (i dalej jest) jednym z państw rozjemczych, a za czasów towarzysza generała stosunki między PRL a KRLD układały się wręcz wyśmienicie.
P.....y - Takiego stanu rzeczy należy dopatrywać się w historii wojny koreańskiej. Po...
  • Odpowiedz
Krld to duży rynek, praktycznie dziewiczy.


@mitatuyo: xD
to oni by nasz dziewiczy rynek mogli zdobyć, w końcu mają atomówki i icbmy a polska ma jabłka, ziemniaki i te mniej skomplikowane póprodukty do zachodnich produktów oraz tanią siłę roboczą żeby je składać
  • Odpowiedz
Kraj w którym ONZ oficjalnie potwierdziło istnienie obozów zagłady


@Caracas: masz jakieś źródło tej informacji? o ciężkich wiezieniach i obozach pracy słyszałem, ale o obozach zagłady to od czasów II Wojny Światowej nie słyszałem
  • Odpowiedz
@Pathlukowsky: Sami nas wybrali jako ich skryty sojusznik, a tu po latach polska jest po stronie ich wroga.
Nie zmienia to jednak faktu że co pół roku nasz oficer wraz z oficerami z innych państw, jeździ tam oglądać czy rozejm jest przestrzegany. Mimo że teraz strona koreańska ostentacyjnie bojkotuje prace komisji to dalej tam jeżdżą aby im pokazać że w sprawie granicy nic się nie zmieniło.
  • Odpowiedz