Wpis z mikrobloga

mam nadzieje że ten hajs co wrzuciłem na osłonę statku do czegoś się przyda a nie jest to tylko dla picu..

#masseffect2

Ogólnie znowu gra zaczyna się rozkręcać w końcu coś ruszyło z możliwością upgradu broni czy osłon, fabularnie też ładnie się rozkręca i już koniec zaraz.. tak samo było z #masseffect

Duży potencjał widzę na ciągnięcie historii i możliwości a dostanę napisy końcowe w najlepszym momencie...

W sumie to podsumujmy..
wstępnie tam wprowadzenie.
zbieranie drużyny
po misji do każdego członka drużyny
finalny boss.

Kiedy ten koniec czyli skorzystanie z omega 4 relay to dopiero początek powinien być.

Ponoć 3 część jest już lipa z tego co ludzie piszą..

Tiara, tarii.. nigdy nie zapamiętam.. ta co twarzy nie widać.. obraziła się na shepparda bo chciałem dla niej dobrze a ta foch i na statku z tekstem.. nie odzywaj się do mnie :| Kiedy ona ma najlepszą moc w postaci tego drona co strzela. Zawsze idzie ze mną na misje.
Reszta nie ma nic sensownego. te moce biotyczne nic nie pomagają w teamie.. przynajmniej dla mnie. Jack ma tą falę zniszczenia to też przydatne, a Garrus to przynajniej karabin ma to może coś pograć. a pistoletem czy shotgunem to oni mogą pozabijać.. nic sensownego. Bo poziom trudności jest dość wysoki w dwójce.. i bez dobrego teamu ciężko.
  • 8
@r5678: Każdy typ broni jest lepszy przeciwko innym rodzajom osłon. Karabin szturmowy jest uniwersalny, ale premie do przebijania pancerzy, barier i tarcz ma niskie. Strzelby i PM-y lepsze na tarcze/bariery, karabiny snajperskie i ciezkie pistolety lepsze na pancerze. Na różnych poziomach ulepszeń masz dodatkowe dopalacze, które zwiększają obrażenia przeciwko określonym osłonom, przy strzałach w głowę itp.

Towarzysze zadają 50% obrażeń broni w stosunku do Sheparda. Na szalonym poziomie trudności ich obrażenia
obraziła się na shepparda bo chciałem dla niej dobrze a ta foch i na statku z tekstem.. nie odzywaj się do mnie :|


o wuju złoty, coś Ty narobił Opie, że Tali się na Ciebie obraziła? xD Myślałem, że to niewykonalne

@r5678: @Carbonara-Lover: W sumie też chciałbym wiedzieć. Może jego postać negatywnie wypowiedziała się o Pielgrzymce, albo powiedziała, że cieszy się z wygranej Gethów podczas Wojny Porannej? Dla członków drużyny