Wpis z mikrobloga

Obserwujemy od pewnego czasu rewolucje kulturową, w USA wykorzystano "bóle Afroamerykanów(istniejące)", a w Polsce "bóle homoseksualistów(również faktycznie istniejące).

Obydwie inicjatywy nie są oddolne, wskazuje na to ich dynamika, rozmiar, i planowanie do przodu.

Mam nadzieję że część lewaków która widzi jakie sceny zachodzą w USA, i która już kwestionuje dobroć blm, zreflektuje się też w sprawie LGBT.

Zjadacię się nawzajem na Twitterze (lewacy-prawacy) jak w USA biali vs czarni.

A rozwiązanie panującej dyskryminacji wobec nieheteronormatywnych ruchem LGBT, ma tyle samo sensu co rozwiązanie odwiecznego problemu nierównej dystrybucji światowych zasobów i przepaści między bogatymi i biednymi komunizmem. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bawcie się dalej, tylko nie zabijajcie się jak w USA.

#lgbt #blm #blacklivesmatter #marksizmkulturowy
  • 54
@Ordo_Publius: ehh, dziwną materią jesteście.

O ile w przypadku LGBT balans atakujących-poszkodowanych jest taki, że ciężko zobaczyć w tym temacie cenzure..

to w przypadku blm tuszujecie wszystko co niewygodne(a tam balans jest już oczywisty) z uporem maniaka na wykopie(moderacja).

Jak można kurczowo się trzymać czegos, co każe ci specjalnie ingerować w rzeczywistość by przedstawić sprawę w taki a nie inny sposób?

To gorsze niż tvpis
@Jjdjfjf: Bo nikogo nie obchodzi w Polsce BLM. Jest to nudne oraz wywołuje u sporej liczby użytkowników cringe.

Niektórzy tym żyją jakby to miało na nich jakikolwiek wpływ. Prawda jest taka, że BLM nie ma tutaj w Polsce żadnego zagrożenia, a większość znalezisk typu BLM to typowa oblężona twierdza.

Rozumiem jeszcze Antifastan, ale większość znalezisk jest po prostu niepotrzebna. Wpływa to również negatywnie na liczbę odwiedzających stronę.
@what_the_fox_say: no tak, LGBT nie jest blm, m.in dlatego, że ma inne nazwy.

Ale jeden wspólny element - odgórnie organizowane "małe totalitaryzmy" które wywołują cała fale przemocy.

Chyba jeszcze nigdy Polacy nie było tak podzieleni, i nie było takich spięć społecznych.

A co najgorsze, te spięcia będą tylko przybierać na sile.

Morgan Freeman bardzo mądrze odpowiedział nanpytanie:"jak zakończyć rasizm?"
Powiedział: skończmy o tym rozmawiać, ja znam cię jako Michael, ty mnie
@Ordo_Publius: świetnie że przynajmniej uświadamianie o konserwach idzie tu całkiem sprawnie ;)

Oblężona twierdza? Masz na myśli starą chińską filozofię która mówi "buduj wizerunek "atakowanego" by móc z pełnym poparciem atakować"

Przecież ideologia LGBT stosuje ta samą zasadę, tak jak pisałem wyciągnięte zostały "bóle homosi" i "bóle czarnych"

Ah przepraszam, słowo ideologia to coś ciężkostrawnego ostatnio dla was..

Tak samo jak ranking IQ wg krajów na wikipedii..
Który #!$%@? usuneliscie bo
@Ordo_Publius: Bardzo wygodnie jest mówić że LGBT to tylko i wyłącznie ludzie..

Chodzi nam poprostu o ta całą otoczkę LGBT, tzn:
-edukacja seksualna
-marsze/eventy
-prowakacje
-dziesiatki organizacji w pl działających na rzecz LGBT

My ta otoczkę nazywamy ideologia bo taka jest jej definicja.

A ty jaki masz pomysł by nazwać w/w zjawiska?

A może one wogole nie są związane z lgbt?

Wcale nie do śmiechu jest mi z takimi ludźmi jak
@what_the_fox_say: social zawsze wyciągał z odmętów człowieka wszystko co najżałośniejsze.

Ale sądzę że to nie on w głównej mierze spowodował dzicz w USA.
W Hiszpanii masz teraz 50% podatku dla pracujących i minimalna wypłatę dla każdego obywatela, czy pracujesz czy nie.

A dziczy tam nie widać.

Może to kwestia czasu/procesu żeby społeczeństwo bardziej podgniło,
ale przedewszystkim (być może ma to związek z IQ wg. Krajów) dzicz jest dziczą, bo zawsze nią
@what_the_fox_say: pamiętaj że odkryta mafia pedofilów to slaba mafia.

Najprężniej działające są te które są jeszcze nie odkryte.

Z tym bandytyzmem mówiłem o czarnych.

W takim razie, wolalbys mieć do wyboru łysego Sebastiana na swojej drodze, czy aktywiste blm.

Polska jest jaka jest, ale nie ma u nas tylu setek zabójstw co w tej dziczy