Wpis z mikrobloga

@Caracas: nama wrzuciła wpis o tym jak schudła po ciąży, ciemnienie pękło dupsko i w jednym zdaniu wyzwała namę od karyn, wytknęła jej mieszkanie z rodzicami (koszmarny zarzut, ja bym się nie pozbierała) i wyzywała od bananów ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawiść jak nic.
wykopki rozjechali ją równo, ale w sumie dobrze że wpis spadł z rowerka
@ciemnienie: czyli jednak czytasz mój wpis, jak miło ( ͡° ͜ʖ ͡°) to jak z tą czarną listą, pełna po dzisiaj?
mam nadzieję że nie zaniedbałaś dziś córki jak tak ochoczo odpisywałaś wszystkim, a przecież twój mąż pracuje całe dnie i SAMA zajmujesz się córką, co często podkreślasz
@Caracas: nama wrzuciła wpis o tym jak schudła po ciąży, ciemnienie pękło dupsko i w jednym zdaniu wyzwała namę od karyn, wytknęła jej mieszkanie z rodzicami (koszmarny zarzut, ja bym się nie pozbierała) i wyzywała od bananów ( ͡° ͜ʖ ͡°) zawiść jak nic.

wykopki rozjechali ją równo, ale w sumie dobrze że wpis spadł z rowerka

Ludzie co Was obchodzi cudze życie. Nie jestem w temacie
@Caracas: co innego mieszkać na stałe, co innego tymczasowo bo zaraz rozpoczynają budowę własnego domu ¯_(ツ)_/¯


Tymczasowo przy budowie domu?! Przerabiałem ten temat - dom skończyłem 3 lata temu. I pomimo ciągłości pracy (bieżący dostęp do gotówki) nie nazwał bym tego kwestią tymczasową :D
@Samulem: @kijanka23: jak dla mnie to tam laska główny problem ma z kwestiami finansowymi.
Laska co chwilę rzygala (bo tego się inaczej nie da nazwać) z zawiścią, że tamta ma jakiś drogi wózek (xD), że rodzice jej pomagają (bo kuzwa zbrodnia wspomagać własne dziecko), coś tam o PŁATNYCH szczepionkach było.

Czasem lubię takie małe patostreamy wykopowe, ale tutaj to aż przykre i żenujące było i przerosło wszystko.
Laska się chwali,
Nie jestem w temacie ale ja w pewnym wieku nie wyobrażam sobie mieszkać jednak z rodzicami. To lekko nawet patologiczne aczkolwiek to moja opinia. Na pewno nie jest to zdrowe dla małżeństwa


@Caracas: z drugiej strony dużo zalezy od warunków. Jak np.ktoś ma swoje piętro, czy oddzielna czesc domu, a rodzice ogólnie są ok, to moim zdaniem nie jest to jakaś tragedia.
A zalet niemało.
@Caracas: z drugiej strony dużo zalezy od warunków. Jak np.ktoś ma swoje piętro, czy oddzielna czesc domu, a rodzice ogólnie są ok, to moim zdaniem nie jest to jakaś tragedia. A zalet niemało.


Moi rodzice są bardzo spoko, miałem z żoną piętro całe dla siebie, oddzielna łazienka w dalszym ciągu uwazam to za upośledzenie i powie Ci to każdy ekspert od związków. Dobrze że ta sytuacja trwała jedynie przy finalnym wykańczaniu