Wpis z mikrobloga

@Saynighte: Ta, żeby agresor ci ją wyrwał i ci nią #!$%@?ł - tak średnio bezpiecznie xD

pałka teleskopowa to zły pomysł, dla osób które nie potrafią się nią posługiwać
  • Odpowiedz
@cham_i_bezczel: też często gęsto w galeriach handlowych w punktach typu szewc/dorabianie kluczy. Mają wystawkę z gazami, nożami, zapalniczkami Zippo itp. ale tam to co najwyżej taki podstawowy gaz kupisz. Te mocarne to głównie militaria.pl i pochodne
  • Odpowiedz
mozesz miec problemy jak kogos popsikasz


@escobar: KK art. 157 § 2. Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni,
podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.
  • Odpowiedz
@cham_i_bezczel: https://www.militaria.pl/?cd=1596490698&ad=60396236596&kd=militaria%20pl&gclid=EAIaIQobChMIu8DG6Nu46wIV1oXVCh2gQgBNEAAYASAAEgI3Y_D_BwE
Militaria.pl mają spory wybór i szybką dostawę. Kupiłem u nich swój gaz i jestem nawet bardziej niż zadowolony. Jeśli zależy ci na prawie 100% pewności że specyfik zadziała to polecam FOX 5.3 2TM. Swoje kosztuje ale z czystym sumieniem można nazwać ten gaz małym piekłem w puszce. Kupiłem sobie pojemnik o pojemności 85ml z dyszą typu "cone" (czyli tzw. chmura) który co prawda jest trochę nieporęczny ale za to
  • Odpowiedz
@sin89 raczej spełni swoje zadanie ale nie powiem nic dokładnie bo nigdy na żadnego zwierzaka nim nie pryskałem. Gdzieś na jakimś filmiku o gazach pieprzowych typ mówił coś o tym że te gazy które są przeznaczone do obrony przed ludźmi są zbyt mocne dla psów że względu na to że mają one jakąś tam część odpowiedzialną za zmysł węchu kilkukrotnie większą niż człowiek. Jak interesuje Cię tylko obrona przed zwierzętami to popatrz
  • Odpowiedz