Wpis z mikrobloga

@newnormal: Większość gilz jest robiona byle jak najszybciej, filtr niby normalnej długości, a b. szybko robi się czarne. Te gilzy GF czy Korony są bardzo lipne (mi np. nie smakują). A przy bletkach i filterkach możesz sobie wybrać np. długośc/grubość filtra i grubość bletek. I już wolę się pomęczyć z tymi filterkami i bletkami niż z gilzami. + jest to bardziej ekonomiczne
@newnormal Wrzuć w google hasła zware, halfzware, american blend. Do tego było z 7 lat temu takie forum tytonie czy tam palenie coś tam fora.pl. To powinno wyskoczyć, bo to było jedyne dobre forum o tytoniu. Nie będę Ci się rozpisywał, bo mi się nie chce i to temat rzeka. Tam znajdziesz mnóstwo porad i smak skręconego papierosa zależy nawet od bibułki. W glizy i tytoń do gliz się nie baw, bo
@newnormal ale ja tylko rzuciłem palenie. :-P Nie zrezygnowałem z tytoniu. Teraz kupuję snuuz i tabakę, a szczególnie to drugie, jak zapoznasz się z tematem i nie skończysz na jakimś mentolowym dziadostwie, daje dużo możliwości. Po prostu tytoń to ciekawy temat rzeka i mocno się kiedyś tym interesowałem. Poza tym, tak jak wspomniałem - jak palić to z 8-10 lat temu. Teraz to z połowy dobroci już nie ma i trzeba się