Wpis z mikrobloga

Mam dla was spis treści co MUSICIE spełnić, aby być uważani za dobry materiał genetyczny przez gadzi mózg kobiety:

- Wygląd 7+/10
- <180+ cm. (zależy od regionów w Polsce, niektóre gustują w 190+ cm.)
- Hunter Eyes
- białe uzębienie
- uwydatnione kości policzkowe (ramus, glabella oraz żuchwa)
- rozstawiony obojczyk
- długie kości udowe
- bodyfat poniżej 10%
- symetryczna twarz
- czysta cera (naturalna)
- Norwood 0 bądź 1
- itd.

[Jeśli nie będziesz miał choćby dwóch z tej listy to ZAWSZE będziesz traktowany jako opcja zapasowa, innymi słowy skończysz, czy tego chcesz czy nie, jako beciak dla koleżanki, która się wyszalała i będzie cię szukała, abyś przyjął jej dar w postaci bombelka, który jest prezentem który sprezentował jej mokebe przy piątkowej nocy wraz z HIV'em]

A co musi mieć kobieta, żeby być uważana przez mężczyznę za dobry materiał?

- mieć tzipe
- istnieć

[#!$%@?]

It's over...

  • 27
  • Odpowiedz
@Stiv07: Skoro tutaj jesteś to dawno o tym wiedziałeś, tutaj możesz sprawdzić czy jesteś odpadem genetycznym.
@ElPerdedor: Istnieje też Norwood 0, który jest najrzadszy i mało kto go ma, natomiast spotykałem się z opinią różowych, które uważają że wszyscy faceci to łyse pały, a prawda była taka że wszyscy mieli Norwood 1. Świat klaunów.
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: norwood 0 istnieje bo moj ojciec ma 50lat a ma nw0 wiec to jest dowod ze istnieje poza tym ta lista jest bez sensu dlatego ze wymagania rosna z godzina na godzina z dnia na dzien z tygodnia na tydzien nie dogonisz hipergamii ale jak zrobiles ta liste to : ogolnopolski wzrostowy standart to 1.85m , warszawka /trojmiasto / wrocalw: 1.88-190+, dodaj jeszcze benislaw 14-15cm+, Szerokie barki duze bicepsy 6pac
  • Odpowiedz
Jeśli nie będziesz miał choćby dwóch z tej listy to ZAWSZE będziesz traktowany jako opcja zapasowa


@AbZu_Raymond: nie wystarczą tylko 2 z listy, a większość, jedne też mają większą wagę od innych
  • Odpowiedz
@davids97: Fact check: Nawet jeżeli celujesz w kobiety 5/10 to i tak musisz być 8/10 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@AbZu_Raymond:

- długie kości udowe

Dlaczego akurat taka cecha jest mile widziana? Mam długie kosći udowe i bynajmniej nie uważam tego za zaletę.
  • Odpowiedz