Wpis z mikrobloga

Mam dla was spis treści co MUSICIE spełnić, aby być uważani za dobry materiał genetyczny przez gadzi mózg kobiety:

- Wygląd 7+/10
- <180+ cm. (zależy od regionów w Polsce, niektóre gustują w 190+ cm.)
- Hunter Eyes
- białe uzębienie
- uwydatnione kości policzkowe (ramus, glabella oraz żuchwa)
- rozstawiony obojczyk
- długie kości udowe
- bodyfat poniżej 10%
- symetryczna twarz
- czysta cera (naturalna)
- Norwood 0 bądź 1
- itd.

[Jeśli nie będziesz miał choćby dwóch z tej listy to ZAWSZE będziesz traktowany jako opcja zapasowa, innymi słowy skończysz, czy tego chcesz czy nie, jako beciak dla koleżanki, która się wyszalała i będzie cię szukała, abyś przyjął jej dar w postaci bombelka, który jest prezentem który sprezentował jej mokebe przy piątkowej nocy wraz z HIV'em]

A co musi mieć kobieta, żeby być uważana przez mężczyznę za dobry materiał?

- mieć tzipe
- istnieć

[#!$%@?]

It's over...

  • 27
@AbZu_Raymond jak dla mnie to sami nakręcacie tę spirale z zakolami i wzrostem. Dopiero jak zaczęłam czytać Wasze wpisy o tym, czym są zakola i że poniżej 180 już skreśla faceta na starcie to się za głowę złapałam. Jednakże też przez Was zaczęłam zwracać uwagę na to, że ktoś ma jakieś zakola, u mnie to nie skreśla w żaden sposób faceta, ale myślę że części dziewczyn sami uświadomiliście, że to Wasz kompleks.
@LadyRaspberry Jeśli ktoś zabiega o twoje względy to ZAWSZE zwracasz na jego wygląd. O ile facet zwykle zawyża wygląd kobiety, to kobieta robi na odwrót czyli zaniża wygląd faceta. Ostatnio miałem ciekawą sytuację, ale to w innym wpisie.