Wpis z mikrobloga

@Sertralina: Nie jest to odpowiedz na moje zadawane już 3 razy pytanie. Pytałem o ten wpis, a nie historie Twojej rodziny czy innych niezwiazanych z moim pytaniem znajomych.
Gołym okiem widąc, że nasłuchałas sie drastycznych relacji i pod ich wpływem teraz doszukujesz sie gróźb mordów na ludnosci nawet tam gdzie ich nie ma (bo nie potrafisz ich konkretnie wskazać).

Natomiast to jak reagujesz jest też wjasnieniem niechęci częsci zydów do Polaków.
  • Odpowiedz
@szurszur: Czyli uważasz pisanie takich bzdur za zasadne. I ich opowiadanie przez w/w znajomych z otoczenia również. Sądzisz, że moi dziadkowie sobie to wymyślili? Nie, sami cudem uszli z życiem. Ty żyłeś w Polsce czy w jakichś Chinach?
  • Odpowiedz
@Sertralina: ?? Przecięz nigdzie nie pisałem, że ktoś to co piszesz o rodzinie wymyslił.
Tylko, że pod wpływem tego doszukujesz sie checi do ludobójstwa w jakichś wpisach, a zapytana nie potrafisz wskazac nawet gdzie ta chęc jest.

Czyli uważasz pisanie takich bzdur za zasadne. I ich opowiadanie przez w/w znajomych z otoczenia również.


@Sertralina: Jakich bzdur? Co mi tu usiłujesz przypisac? Nie oceniałem tu innych wpisów poza Twoim.
Zobacz o
  • Odpowiedz
Pasek mam różowy, jakbyś nie widział,


@Sertralina: kurła, jestem szarym paskiem i widzę szare, czego nie rozumiesz? ¯\_(ツ)_/¯

mówię raz jeszcze 'bardzo mi przykro z tego co się stało w twojej rodzinie. szanuj pamięć o nich ale nie opowiadaj swojej historii rodziny na wypoku xD Ja pamiętam o przeszłości, cytuje swoje słowa: "pamięć o przeszłości jest ważna. należy ją pielęgnować i przekazywać młodszym pokoleniom, żeby takie zło nigdy nie miało
  • Odpowiedz