Wpis z mikrobloga

@Sertralina:

,,musiałeś” xD Ślepoto albo daltonisto.


ok, to już wiele wyjaśnia ¯\(ツ)_/¯ #logikarozowychpaskow wjechała na grubej, nigdzie w poście nie został użyty przez ciebie żeński rodzaj plus masz szary pasek, więc... tak trochę iksde (równie dobrze ja tak samo jak ty mogę przybuldupić o użycie męskiej formy "daltonisto" bo skąd możesz wiedzieć... () )
Bardzo mi przykro że spotkało to najbliższych, ale no co poradzić? Historii
#!$%@? mają kraj 2x większy niż Polska i totalny burdel obsrany gównem... to jeszcze by chcieli więcej... tylko po co? Żeby zrobić też taki chlew obsrany gównem? I gdzie by jeździli po lepsze życie wtedy?
Ten drugi bardziej, bo Stanisławów przez wiele lat był polski


@Sertralina: Z czego przynależność w średniowieczu, gdy nie było czegoś takiego jak państwa narodowe jest bez znaczenia.

Imo na naszym podwórku chyba każdy irredentyzm po radykalnych zabiegach wujka Stalina jest równie absurdalny.
@Sertralina:


,,musiałeś” xD Ślepoto albo daltonisto.

ok, to już wiele wyjaśnia ¯_(ツ)/¯ #logikarozowychpaskow wjechała na grubej, nigdzie w poście nie został użyty przez ciebie żeński rodzaj plus masz szary pasek, więc... tak trochę iksde (równie dobrze ja tak samo jak ty mogę przybuldupić o użycie męskiej formy "daltonisto" bo skąd możesz wiedzieć... () )
Bardzo mi przykro że spotkało to najbliższych, ale no co poradzić? Historii