Wpis z mikrobloga

@Sertralina: "jakby" czyli niby tak a jednak nie do końca ale już musiałeś pokazać swoje strasznie jednostronne myślenie, bo tak jak @Alex_mski powiedział, jeden i drugi w komentarzach #!$%@?, ale o tym od ciebie cisza, tylko hur dur OLABOGA ZARA PEWNIE BANDEROWCY NAPADNOO!!! xDDD
  • Odpowiedz
@Sertralina:

,,musiałeś” xD Ślepoto albo daltonisto.


ok, to już wiele wyjaśnia ¯\(ツ)_/¯ #logikarozowychpaskow wjechała na grubej, nigdzie w poście nie został użyty przez ciebie żeński rodzaj plus masz szary pasek, więc... tak trochę iksde (równie dobrze ja tak samo jak ty mogę przybuldupić o użycie męskiej formy "daltonisto" bo skąd możesz wiedzieć... () )
Bardzo mi przykro że spotkało to najbliższych, ale no
  • Odpowiedz
#!$%@? mają kraj 2x większy niż Polska i totalny burdel obsrany gównem... to jeszcze by chcieli więcej... tylko po co? Żeby zrobić też taki chlew obsrany gównem? I gdzie by jeździli po lepsze życie wtedy?
  • Odpowiedz
Ten drugi bardziej, bo Stanisławów przez wiele lat był polski


@Sertralina: Z czego przynależność w średniowieczu, gdy nie było czegoś takiego jak państwa narodowe jest bez znaczenia.

Imo na naszym podwórku chyba każdy irredentyzm po radykalnych zabiegach wujka Stalina jest równie absurdalny.
  • Odpowiedz
@Sertralina:


,,musiałeś” xD Ślepoto albo daltonisto.

ok, to już wiele wyjaśnia ¯_(ツ)/¯ #logikarozowychpaskow wjechała na grubej, nigdzie w poście nie został użyty przez ciebie żeński rodzaj plus masz szary pasek, więc... tak trochę iksde (równie dobrze ja tak samo jak ty mogę przybuldupić o użycie męskiej formy "daltonisto" bo skąd możesz wiedzieć... () )
Bardzo mi przykro że spotkało to najbliższych, ale no co poradzić? Historii nie zmienimy, możemy tworzyć teraźniejszość, a wykopywanie jakiś #!$%@? komentów z jutuba sprzed kilku lat na pewno temu nie pomaga. Nagonki na kogokolwiek za to co zrobili ich dziadowie na pewno nie ułatwia budowania pozytywnych relacji... Ale jak widać, historia zatacza koło i tak jak kiedyś "polskie pany" gnoiły Ukraińców, tak teraz mamy prawie to samo, tylko w inny sposób, no
  • Odpowiedz