Wpis z mikrobloga

Czołem Mirki i Mirabelki ()
W dzisiejszym #rozdajo do zgarnięcia dwa nowe produkty do czyszczenia oraz impregnacji tapicerki skórzanej z kategorii kosmetyki premium do autodetailingu firmy SunnyCar.

Sunnycar Leather Cleaner 500 ml
Sunnycar Leather Care 250ml

Dodatkowo taką samą nagrodę wygra Mirek lub Mirabelka z największą ilością plusów w komentarzu.
Mam też prezent dla osób pechowych rabat 15 zł (przy zakupach na min. 60 zł) na produkty firmy SunnyCar.
2-RZ27-59DF

Sunnycar Detaling to nowoczesna marka detalingowa, przeznaczona dla tych, którzy chcą zadbać o swój samochód w sposób szczególny. Głównym celem jaki towarzyszył jej projektowaniu było stworzenie profesjonalnych kosmetyków dostępnych dla każdego. Nasze produkty pobudzają wyobraźnie, pozwalają cieszyć się chwilami spędzonymi na pielęgnacji samochodu. Wyróżniają się wyjątkową linią zapachową przez co dają olbrzymią satysfakcję i radość z użytkowania.

CO CZYNI NAS WYJĄTKOWYMI?

Produkty Sunnycar Detaling tworzą przemyślaną linię, przygotowaną specjalnie dla entuzjastów motoryzacji. Umożliwiają kroczenie przez kolejne etapy pielęgnacji, których efektem jest zadbany i czysty samochód. Nasze kosmetyki wyróżniają się wyjątkowym składem oraz konsystencją. Każdy z nich posiada także indywidualny, piękny zapach dostarczający przyjemnych doznań. Najważniejsze jednak, że po ich zastosowaniu, każdy samochód, nawet zaniedbany zyska zupełnie nowy blaski wygląd.

#motoryzacja #autodetailing #zadarmo #cebuladeals #samochody #motomirko

SKLEP
FB

Zasady są następujące:
1. Plusujecie ten wpis, dzięki czemu bierzecie udział w grze ( 26 Sierpnia 2020, do godz. 14:30).
2. Zielonek nie uwzględniamy w losowaniu
3. Losujemy przez Mirkolos.
4. Wysyłka po uzyskaniu danych do wysyłki.(paczkomaty inpost szanujemy waszą anonimowość w internetach)

Powodzenia!( ͠° ͟ل͜ ͡°)
Pobierz
źródło: comment_1598350647Ws9rIf24kMBaeFFX4iq6dT.jpg
  • 40
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@rajdlafurypl: Świat schodzi na psy!
Dziś pewna 21 letnia dziewczyna zaproponowała mi seks, w zamian za to, że miałem na wykopie zareklamować jakiś preparat do czyszczenia tapicerki skórzanej. Oczywiście odmówiłem, gdyż jestem osobą o wysokiej kulturze i silnej woli, tak silnej jak nowy Sunnycar Leather Cleaner , super bezpieczny, szybko wnikający środek do czyszczenia skóry.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rajdlafurypl: a ja z chęcią bym wypróbował jako zamiennik dla k7 i tempo (tak oni maja nie tylko paste) bo póki co środki do czyszczenia i impregnacji skóry z BMW rozkładały innych na łopatki. W gwoli sprostowania nie jestem posiadaczem Bmw