Wpis z mikrobloga

Ale wpadłem na genialny pomysł. W którymś miesiącu jak będę miał odłożone trochę siana to wezme sobie 2-3 dni wolne kiedy będzie padał deszcz. Wsiądę w pociąg i będę jeździł sobie pociągami cały czas po Polsce całe 2-3 dni. Ale nie żeby coś tam zobaczyć bo takie wycieczki do różnych miast też będę robił ale tak po prostu żeby przejechać się tak. Marzy mi się też kiedyś wycieczka koleją transsyberyjską przez całą Rosję najlepiej. Kocham jeździć pociągami a jak jest deszcz i śnieg dookoła a w pociągu ciepło to mnie ciary przechodzą. Takie piękne uczucie. Nie każdy jest w stanie ten stan odczuwać a ja to kocham. Kocham ogólnie deszcz też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak zobaczyłem dzisiaj w gorących z rana to zdjęcie to mnie takie ciary przeszły że szok ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#przegryw #czujedobrzeczlowiek #kolej
Pobierz P.....z - Ale wpadłem na genialny pomysł. W którymś miesiącu jak będę miał odłożone t...
źródło: comment_159834617756ADjctn1eDVZXb2X3VVHa.jpg
  • 33
@Ramone: Myślisz że ja wezmę że sobą jakieś graty w taka podróż? Rano lecę do Przemyśla potem wracam do Wrocka potem do Białego potem do Wrocka jak będę we Wro to powrót do domu i prysznic ( ͡° ͜ʖ ͡°)