Wpis z mikrobloga

@Tymajster: i to jest właśnie najstraszniejsze, że są w stanie zrobić z siebie debili tylko po to, żeby wyprzeć ze świadomości fakt, że ten kraj jest homofobiczny
  • Odpowiedz
@wuwuzela1: @magik-86: możecie nas okłamywać, że nie widzicie tu spójności. Ale sami siebie nie oszukacie. Na koniec dnia przed snem pomyślicie sobie

Robiłem debila z mojej osoby, aby obronić abstrakcyjną koncepcję jaką jest światopogląd.
  • Odpowiedz
@Kozajsza to na pewno srodowisko lgbt się ustawiło, żeby się dotkliwie pobić i zrzucić na homofobię xDddd To na pewno nikt z tej spokojnej i miłującej siebie nawzajem patriotycznej prawicy.
  • Odpowiedz
@DeadIy: a nic, śmieje sie z dwoch homofobicznych głupków, ktorzy fikołkują, bo im syndrom wyparcia każe mówic, że chłopak dostał #!$%@?, bo agresor jest fanatykiem koloru blond, a on miał zielone. A nie dlatego, że kolorwe włosy skojarzyły się agresorowi z "pedalstwem", którego nienawidzi. Zastanawiam się jak niesamowicię tępym trzeba być, zeby coś takiego #!$%@?. A co tam u ciebie?
  • Odpowiedz
ja nie wiem, czy wy zawsze musicie w przypadku agresji motywowanej homofobią #!$%@?ć takie fikołki? To jakiś syndrom wyparcia każe wam podświadomie poniżać się, #!$%@?ąc logikę oraz rozum i godność człowieka? Czy to naprawdę wymaga jakichś dogłębnych tłumaczeń, żeby zdać sobie sprawę z tego, że chłopak dostał za kolorwe włosy, ponieważ te są "pedalskie", a nie dlatego, że agresor jest jakimś fanatykiem zielonego, a ofiara miała czerwone? Czy to naprawdę przekracza możliwości
  • Odpowiedz
Tak, ale mniej to ludzi obchodziło i był to temat mniej medialny

LGBT było bite w ciszy


@leazyboy: poważnie? 5 lat temu Internet już działał, wskaż proszę choć jeden przypadek pobicie za coś tęczowopodobnego...
  • Odpowiedz
@Westfield edit:

tak mordo, tak było xD Jak ktoś dostanie #!$%@?, bo agresorowi kolorowe włosy kojarzą się z pedałami, których nienawidzi, to to nie jest homofobia.


Widzę, że wiesz lepiej od innych, co im się podoba i nie potrzebujesz do tego żadnych źródeł. Jeśli to nie są fikołki, to ja już nie wiem ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Nieszkodnik: yyy jak by yyyy....chyba moja odpowiedz którą zacytowałeś wyjaśnia czemu nie mogę tego zrobić
jak wpisze pobicie lgbt teraz to zaleje mnie 10000000 stron i artykułów, masz google sam sobie wpisz i szukaj xD
  • Odpowiedz
@Westfield: Ja nie wiem czy jest w ogole sens tłumaczyć. Teza już jest założona, zaplusowana a każde kolejne "xDDD" autora ma chyba dodatkowo ją potwierdzić. Przegrałeś dyskusje prawaku rozumiesz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) /s

Generalnie trend jest taki, że nawet jak w pełni potępiasz takie zachowanie i współczujesz ofierze to dopóki nie przytakniesz na postawioną przez autora tezę będziesz brudnym, faszystowskim prawakiem który nierozumie co tam sie
  • Odpowiedz