Wpis z mikrobloga

@Kozajsza: przeciez dla takiego typa Twoja biala bluzka bedzie prowokujaca albo krzywy nos, homofobia XD do mnei sie koles przysrał bo nie podobala mu sie moja fryzura wiec
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Przecież Ty formułujesz argumenty jak jakiś mało inteligentny gimnazjalista xD Jeśli zakładamy, że fakt, że jakiś typ pobił kogoś z kolorową fryzurą dowodzi wszechobecnej homofobii w Polsce, to znaczy że prawdopodobnie homofobia istnieje wszędzie, bo takie przypadki zdarzają się wszędzie. Więc po co w takim razie pisać, że Polska jest homofobiczna skoro, idąc tym tropem, cały świat jest?
  • Odpowiedz
Domyślam się, że nie pogniewasz się, a wręcz pokiwasz głową z uznaniem, jeśli po pojedynczym incydencie w skali kraju zgeneralizuję sobie np, że: "Geje gwałcą dzieci"


@Xodet: skoro @Kozajsza nie może generalizować i urzywasz tego jako argumentu na ten temat, to czemu wszyscy generalizują że jedno pobicie mówi o tym że w Polsce jest homofobia ?

hipokryzja nie boli ?
  • Odpowiedz
@leazyboy: nie rozumiem albo ty mnie nie rozumiesz.

Generalizacja to zło. Przejaskrawiam sytuację by ukazać bezsens stosowania generalizacji przy próbce słownie jednego zdarzenia w skali kraju.
  • Odpowiedz
@leazyboy #!$%@?, liczysz na to, że jak ktoś cię pobije to zostaniesz poparty przez społeczeństwo i prawo, a jednocześnie nie popierasz tego nastolatka, który został pobity, piszesz "oj tam, oj tam" albo, że tamten typ "miał prawo do swojego zdania" xDD Jesteś najzwyklejszym hipokrytą i chorągiewką, "jak mnie ktoś pobije to liczę na pomoc, a jak pobiją kogoś kogo nie lubię to hehe, #!$%@?ć go, może dobrze zrobili".

Pobicie to najzwyklejsze przestępstwo,
  • Odpowiedz
@leazyboy No tak, bo wszystko trzeba napisać dosłownie wprost jak w przedszkolu, wcale nie potrafię się domyślić z twoich komentarzy ogólnego zarysu twoich poglądów politycznych i jaki wydźwięk miały twoje wypowiedzi ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Małolaty dostawały w mordę od zawsze


@StrongSilentType: To nie jest normalne. Ten małolat to czyjeś dziecko. Dostanie mocny cios i położy się do grobu i co, ktoś powie matce, a sory by małolaty od zawsze dostają w mordę. Że ty dostawałeś i uważasz, że to norma to świadczy, że to ty nie jesteś normalny w takim myśleniu. Nie bije się ludzi za byle gówno, takich typów trzeba karać za takie zachowanie.
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski:
hmmm no tak, nie jesteś w stanie bo moje poglądy mówią dosłownie to co napisałem, a nie to co ty wymyśliłeś że mówią w jakimś wymyślonym przez Ciebie ukrytym przekazie.
Osobiście uważam że ten brak zrozumienia i wymyślanie + dopisywanie swoich domysłów do mnie, więcej mówi o tym jakim ty przyziemnym człowiekiem jesteś ;)
  • Odpowiedz
@Kozajsza: ja #!$%@? XD. Ale zdajesz sobie sprawę że w tym czasie było pewnie wielokrotnie więcej napaści na "normalne" osoby z powodów czy to rabunkowych bądź " krzywo na mnie patrzył". Ale ważne że tu jest podtekst " homofobia", idealnie wpisujący się w dzisiejsze czasy.
  • Odpowiedz
@leazyboy: o #!$%@? jaki ty jesteś ekstremalnie symetryczny xD nie ma to jak porównać wieszanie flag na pomniku do pobicia za kolor włosów.

owszem, każdego obowiązuje prawo, ale nie żyjemy w symulacji komputerowej, tylko w prawdziwym życiu i trzeba być ślepym, żeby nie zauważyć przyzwolenia społecznego dla gnojenia środowisk LGBT i znacznie większej skuteczności władzy w wypłapywaniu "przestępców" LGBT, którzy sięgają po jakieś desperackie akty walki o uwagę, bo nic innego
  • Odpowiedz
jprdl co za dzbany w tym kraju żyją. Nie dziwię się, że PiS i prawica ma takie poparcie w tym kraju jak się wychowuje nieuków i debili za ich własne pieniądze. Człowiek wykształcony jest najbardziej dojony!
  • Odpowiedz
Dokladnie, każdy ma prawo obić komuś morde z powodu koloru włosów


@Soojin21: są ludzie którzy masakrują innych bo im się nie podoba samochód jakim jeźdżą ( #pdk) a są tacy co tłuką bo krzywo na nich spojrzysz, masz okulary, albo głupią fryzure.

Se la wi
  • Odpowiedz