Wpis z mikrobloga

@crest: Nieprawda. Progresywne srodowiska hołdują takim wartościom, jak równość, tolerancja, egalitaryzm. Wartości takie jak homofobia, zacofanie, nietolerancja są wzgardzane i opluwane.
Po co mamy hopłdować takim wartościom jak element homofobiczny w chrześcijaństwie? Arcybiskup nazywa ludzi zarazą, powinno się to akceptować i tolerować?
  • Odpowiedz
@Tymajster kłamiesz, wystarczy zobaczyć na te pełne nienawiści komentarze tęczowych avatarków. Zacofanie, brak tolerancji, narzucenia swojej ideologii, to główne cechy lgbt. Ciągłe szczucie na katolików oraz Polaków w imię walki z homofobią. Wstyd! A potem płacz, ale kto sieje wiatr.....¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Kozajsza: Ale wiecie że codziennie na ulicy ktoś dostaje w czapę bez racjonalnych powodów ? Tylko nikt nie pisze artykułów że Sebastian pobił pana Adama bo ten nie zszedł mu z drogi. Oczywiście takie zachowania zasługują na interwencje ale przestańcie na siłę robić z siebie wielkich męczenników 21 wieku.
  • Odpowiedz
@Tymajster no i wyszło szydło z worka, typowy neuropek, który pluje jadem i obraża wszystkich w ramach walki z homofobią XDDDD Taki wasz obraz i nawet mi was nie żal, macie to na co tak ciężko pracujecie ratunkufaszyzm.jpg ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@kasztanowcowiaczek:

A wytłumaczysz mi, co przeciętny gej czy lesbijka ma do standardów edukacji seksualnej opracowanych przez WHO?


to wszystko z karty LGBT, no to karta LGBT czy nie LGBT, LGBT to w końcu ludzie czy nie ludzie?

Ludzie chcą ją wprowadzić żeby dzieci zdały sobie sprawę z tego, co jest intymne i co powinny zachować dla siebie. Żeby dzieciak nie siedział w ławce i nie zaczął się smyrać po kroczu.


'Radość
  • Odpowiedz
@mlodybilly:

Powtarzam, wystarczyło zostawić dzieci w spokoju i z dala od waszego zepsucia, wszystko byłoby inne.

Jakiego mojego zepsucia? Sugerujesz ze jestem gejem? Czy co?

'Radość z dotykania własnego ciała i masturbacji' brzmi trochę inaczej.

No przekazanie wiedzy o tym. Tak jak pisalem, ze to zjawisko istnieje i jest czyms normalnym.

Również dwa tygodnie temu wylądował tutaj filmik, jak kilku aktywistów LGBT praktykuje przemoc fizyczną na kierowcy takiej ciężarówki. Również nikt
  • Odpowiedz