Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem od 2,5 roku czysty (alko i stymulanty), ale bezpowrotnie utraciłem przyjemność ze słuchania muzyki. Czy jest szansa z tego wyjść? #narkotykizawszespoko #alkoholizm

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f443d79e17b553ed4d379aa
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 7
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pamiętam kto jest autorem tych słów, na pewno ktoś spod #narkotykizawszespoko, mam je zapisane na kompie w razie czego, sam z tego nigdy nie korzystałem, tak więc nie wiem na ile to skuteczne.

-----------------

Tak jak obiecałem wczoraj wrzucam rozpiskę supli(wraz z orientacyjnym dawkowaniem), które pomogą nam usunąć skutki uboczne używania stymulantów i wieloletniego jarania. Opiowrakom i benzowrakom niestety to nie pomoże, a nawet zaszkodzi. Wcześniej pisałem, że
Czego potrzebujemy?

-Phenylpiracetam ~10g ->289zł

-cdp-cholina ~20g -> 99zł

-alpha gpc ~20G -> 69ZŁ

-melatonina ~1G ->29Zł


@atteint: jak najbardziej, polecam stack. Z własnego doświadczenia wiem, że fpiracetam jest mistrzem w naprawianiu głowy.
@AnonimoweMirkoWyznania: nie pamiętam kto jest autorem


@atteint: skromnie się pochwale, ze ja:)
Miło, ze ktoś tego używa.

@AnonimoweMirkoWyznania: spróbuj się zrelaksować, położyć w łożku pod kołderka i puścić ulubiona muzykę.

Proponuje zespół Łąki Łan album syntonia, przekaz albumu pasuje idealnie do Twojej sytuacji.

Zawsze można pomyśleć o mikrodawkowaniu psychodelików, ale nie wiem czy to dobre w przypadku Twojej abstynencji, wiec traktuj to jako ostateczność