Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Próbował ktoś metylofenidat?
Zastanawia mnie jakie są korzyści i główne skutki uboczne.

  • 16
@Ghuleh: Moim zdaniem, jest to narzędzie które najlepiej nadaje się do pracy umysłowej, fajnie się mi po tym raporty pisze, jeszcze lepiej uczy teorii. Można ładować w celach rekreacyjnych ale moim zdaniem jest to bez sensu bo inne działanie jest niż takiego fetunga itp. mniej imprezowe. Uboczne skutki: jak każda używka zużywa twoje ciało i mózg no i jest #!$%@? zjazd niektórzy mają po normalnym stosowaniu a niektórzy po dawkach rekreacyjnych.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@preczzbotamipisowskimi: dzięki za opinie :)
Bardziej mi chodzi o stosowanie jako leku niż używki. W ramach leczenia depresji/trudności z koncentracją/motywacją.
Czy np są po nim jakieś skutki uboczne z przewodu pokarmowego, bóle głowy itp?
Bo brałam np. levodope na rls i skutki uboczne to była jakaś masakra
@Ghuleh: Bóle głowy są i zdarzają się nawet często z tego co wiem, u mnie tylko jak mam zjazd a stosuje się do zaleceń lekarza więc 40mg o predłużonym działaniu w przypadku ostrej pracy umysłowej wrzucam doraźnie, i jest to loteria bo na 10 stosowań mam 1-2 zjazdy, bardzo losowo się pojawiają. Żołądek mój ze stali jest i świetnie trzymam się zdrowego stylu odżywiania więc u mnie się nigdy nie pojawiło.
@Ghuleh:

Czy np są po nim jakieś skutki uboczne z przewodu pokarmowego, bóle głowy itp?

Koleżanka brała parę dni, ale wymiotowała i musiała przestać. Ale to nie znaczy, że wszyscy tak będą reagować, więc póki nie spróbujesz to się nie przekonasz. Jeżeli lekarz stwierdził, że powinnaś brać to kup na próbę i zobacz jak będzie.