Wpis z mikrobloga

@Blackorange: no przewidywany czas dostawcy na aliexpress w szczegółach mam do 7 września ogólnie chinczyk dzisiaj dopiero teraz dał numer śledzenia a paczka już 5 dni w drodze pierwszy numer jaki podał nie działał wcale
  • Odpowiedz
tylko gdybym wiedział, że opcja z polski będzie szła z chin to bym wybrał z chin tak to przepłaciłem 20zł
  • Odpowiedz
@danek_: ostatnio mialem z 5 paczek wyslanych tym przewoźnikiem , 3 z nich dostaly pozniej numer inpostu dwie poczty polskiej , sredni czas czterech z nich to 2 tygodnie jedna niestety nigdy nie dotarla do inpostu zaginela w Slubicach (juz ponad dwa miechy minely wiec nie mam ju złudzeń)
  • Odpowiedz
@testowy: jak paczka w poniedziałek zacięła się na statusie 2020-08-31 11:00 Przekazanie do lokalnego przewoźnika [SLUBICE - POLAND ] tak stoi ile oni będą ją tam trzymać niby numer śledzenia w Polsce mam 00559 to chyba list priorytetowy? Ale żadnych informacji nie ma
  • Odpowiedz
@danek_: minimum po dwoch dniach od tego statusu masz nadanie z DER Gorzów Wielkopolski ale raz zdarzylo sie ze dopiero po 7 dniach pojawolo sie nadanie z w/w placówki.
  • Odpowiedz