Wpis z mikrobloga

@NapalInTheMorning: no jak zawsze wyrwane z kontekstu xD pisalem ze porownanie tego z kradzieza jest tak samo beznadziejnym porownaniem jak nazwanie klasy zglaszajacej sie do odpowiedzi nazistami, ale lepiej zacytowac bez kontekstu, tak wlasnie robicie fejki xD
@NapalInTheMorning: wiem że wielu Polaków ma problem z czytaniem ze zrozumieniem, napisałem wyraźnie że podaje przykład kiepskiego porownania, nie rozumiem jak można to przeoczyć i kłamać że faktycznie tak chciałem to porównać.
Z mojej strony błąd bo napisałem nie czytając co to było za zbiorowisko i faktycznie gościu zrobił to co mu zarzucano, tutaj przyznaje się od razu.
@Mrbimbek: sorry ziom, ale przytoczyłeś argument, że jak "ktoś podnosi rękę nie znaczy od razu, że hailuje" w kontekście jednoznacznie wskazującym na odwoływanie się do nazizmu (co zresztą @Gaku745 wyraźnie ci zasugerowała). Ciężko nie odczytać tego jako próby trywializowania tej obrzydliwej sytuacji.

Jeśli miałeś na myśli coś innego, to problem raczej nie polega na tym, że "wielu Polaków ma problem z czytaniem ze zrozumieniem", ale w nieklarownej komunikacji z twojej strony.
@NapalInTheMorning: z pierwszą częścią się zgodzę całkowicie, nie doczytałem kontekstu i się pomyliłem. Co do drugiej części dalej sądzę że wyraźnie napisałem to w kontrze do kiepskiego wtedy moim zdaniem porównania @Gaku745 i nie zgodzę się by ktoś to przedstawiał jako moje prawdziwe zdanie. Wyraźnie wskazuje na to, to co napisałem, dodatkowo dając znak zapytania po tym zdaniu.