Wpis z mikrobloga

Ludzie latajacy z #katowice - potrzebuje parkingu ( ͡ ͜ʖ ͡) Roznica miedzy lotniskowym a jakimis prywatnymi to ~20 zl. Macie jakies doswiadczenia? Brac lotniskowy czy tez lepiej "u prywaciarza"?
  • 16
@Curus_Bachleda: lotniskowy niby niestrzezony, ale co do januszerki - wiadomo, roznie moze byc :D
No nic, moze ktos sie jeszcze wypowie, choc ludzie z Katowic raczej nie potrzebuja parkingu lotniskowego... i badz tu czlowieku madry z tagowaniem xD
@assurin: paczalem tam - zastanawialem sie jednak czy przy roznicy rzedu 20 zl warto w ogole rozpatrywac jakies inne niz lotniskowy ( ͡ ͜ʖ ͡)
@vaxx: nigdy nie miałem problemu, a raz na kwartał zostawiam. Fakt, najczęsciej w Modlinie, ale Katowicach z dwa razy tak znalazłem i było wszystko ok. Tylko pamiętaj, że lotniskowy też może być z dojazdem :P
@vaxx: z czystym sumieniem polecam Parking Pyrzowice Express-Park 24h/7
Transportowa 11, 42-625 Pyrzowice
791 298 279
https://maps.app.goo.gl/fpPMQcGRfyed6DQK9

Próbowałem wielu parkingów u prywaciarzy i często problemy np z dowozem na lotnisko gdzie czekasz w aucie godzinę aż się zapełni. Tutaj masz zamykany plac z kamerą, podwożą Cię na lotnisko, jak przylecisz dajesz znać, przyjeżdżają po Ciebie, zabierasz autko. Cena też myślę całkiem dobra.
Gwarantuję - lepszego nie znajdziesz u prywaciarza
@vaxx: na ile to auto chcesz zostawić? Ja korzystam zawsze z P2 i idę z buta kilka minut na spokojnie ew. są busy raz na jakiś czas.
Plus taki, że nie musisz się z nikim umawiać, faktura bezproblemowa i sporo miejsc.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@vaxx: Zawsze zostawiam na "BP", czyli parking obok stacji. Ubezpieczony, podwiozą busem od razu, stróż 24h. Nie opłaca się jak zostawiasz na jeden dzień, ale jak na dłużej to jak najbardziej.
@vaxx: ja parkowalem na edam ale tam trzeba bylo podejsc kawalek z buta. przynajmniej nie trzeba czekac az auto przyjedzie lub odwiezie ale to z plecakiem a nie masą toreb na kolkach :P
kilkukrotnie bez problemow
@Lapidarny: dzieki za polecenie, zarezerwowalem :)

Pozostalym dziekuje za pomoc - niechaj sobie wpis wisi, moze ktos w przyszlosci na niego trafi. Podziele sie spostrzezeniami jak juz wroce :)