Wpis z mikrobloga

tęczę upolityczniły prawackie matołki twojego pokroju, które - jak to prawackie matołki mają w zwyczaju - przez swoje foliarskie #!$%@? zaczęły łączyć ją z komunizmem, gwałceniem dzieci, depopulacją (iks #!$%@? de), upadkiem rodziny i innymi osranymi prawackimi urojeniami. I tak pozytywny i piękny symbol równości i miłości stał się w oczach psychoprawackich zwierząt symbolem zła. A że mamy tępe społeczeństwo paranoików to politycy to wykorzystują siejąc prawackie #!$%@? po kraju, czego dowodem
@woligater123 przeczytaj jeszcze raz prawaczku, tym razem ze zrozumieniem, to co napisałem. "honk honk" ja #!$%@?, znak firmowy każdego przygłupa xD


@bacaa90: co napisałeś? ze jesteś ułomny i bezmózgu? Przciez to osoby lgbt+ zaczely uzywac tęczy jako swojego znaku nikt inny
co napisałeś? ze jesteś ułomny i bezmózgu? Przciez to osoby lgbt+ zaczely uzywac tęczy jako swojego znaku nikt inny


@woligater123: ja #!$%@?, niech ci bedzie matołku, wyłtumacze to jak psu, bo inaczej najwyrazniej nie kminisz. To teczowe środowiska zaczely najpierw uzywac teczy, fakt. Ale to prawactwo zaczelo tej teczy nadawac negatywne konotacje, łącząc ją, tak jak to prawackie #!$%@? mają w zwyczaju, ze swoimi urojeniami.

lewaczku wlasnie odpisałem na komentarz twojego
@woligater123: tak, to prawaki, nie łżyj.

A i dla zabawy postanowiłem jednak przeczytać te twoje wysrywy o (jak się domyślałem) rzekomym związku pedofilii i homoseksualizmu. Cóż, przyznam, że jestem zawiedziony, acz nie zaskoczony. Typowy prawak jednak zawsze będzie typowy. Nie chce mi się prostować kolejnego zacietrzewionego idioty bez podstawowego zrozumienia pojęć, którymi operuje, dlatego w ramach tresury i odtrutki od prawackiego #!$%@? odeślę do twardej wiedzy akademickiej. Wiem, że nie miałeś
stanowisko "Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego" hahaha lewckiego #!$%@? ciąg dalszy, bezmózgowie totalne. Co to w ogole jest? Zwiazek seksualny zalozony przez lewaków XD, Czy ty jestes powazny? XDDDD


@woligater123: jesteś debilem, wiedz o tym