Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jakiś czas temu rozstałem się z różową. Początkowo było mi z tym bardzo źle, a nawet obwiniałem samego siebie momentami. Przyłapałem ją jak bajeruje z #bolecnaboku. Oczywiście wszystkiego się wyparła, mimo to ją zostawiłem. Przez tę propagandę #logikarozowychpaskow momentami myślałem że to moja wina i kusiło mnie żeby się do niej odezwać. Miałem jeszcze od tego czasu jakieś próby z innymi #rozowepaski i wiecie co? Jakoś tydzień temu zrozumiałem jak okropne potrafią być różowe. Nic cię nie uchroni przed zdradą, kłamstwem, manipulacją. One zawsze będą zasługiwały na "lepszego" według współczesnej narracji. Nie dajcie sobie tego wmówić i szukajcie normalnych dziewczyn! I wy różowe też szukajcie normalnych niebieskich, bo wiem że to działa w dwie strony. Ja zupełnie daję sobie spokój ze #zwiazki i czuję się z tym zajebiście. Nie mam już w ogóle na to parcia, zupełna swoboda. Znowu zacznę uprawiać sport, będę miał czas na siłownię, naukę i swoje hobby. Nie będę musiał organizować żadnej karynie czasu i rozrywki, bo ona jest za głupia i za leniwa. Panowie i normalne różowe, do was apel! Nie poddawajcie się tej narracji, że trzeba żyć w związku, uprawiać seks za wszelką cenę. To jest tak strasznie przereklamowane i przekłamane, że nawet nie wiem jak mam wam to opisać. Nic na siłę, albo to przyjdzie albo nie ale nie zamartwiajcie się, że nie macie drugiej połówki. Nic nie zastąpi partnera z którym macie o czym rozmawiać i możecie dzielić zainteresowania. Nie traćcie czasu na beznadziejnych ludzi, którzy nie wnoszą nic do waszego życia i tylko wysysają z was energię. Szanujcie siebie i wasz czas!
#zwiazki #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #rozowepaski #seks

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5f4393afe17b553ed4d377a7
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt

[======..................................] 15% (36zł/235zł)
Uzbieraliśmy już na 3 lat działania AMW!
  • 8
  • Odpowiedz