Wpis z mikrobloga

@Jomahajomaso
To jest tak niesamowite że słyszałem już o tym ze 100 razy od wczoraj i za każdym razem mi się micha cieszy. Mam nadzieję że do końca swojej kariery będzie w takim gazie jak teraz. Że w przyszłym sezonie pękną kolejne rekordy i jeszcze przez lata będzie wisiał na tablicach wyników i rekordów. Co za człowiek! Ale nam się trafilo xD
@Megasuper: Co dawali radę? Strzelać w każdym jednym meczu gola? No nie, nie dawali rady, widziałeś jakie liczby ma w porównaniu do nich Lewy?
Ronaldo sobie z Piszczkiem albo z Bereszyńskim nie radził w Meczach z Polską, #!$%@? nie grajek nie? xDDD
Jak tak ważny jest indywidualizm to dlaczego Portugalia i Argentyna nie zdominowały MŚ i swoich kontynentów?
No właśnie, a czemu dominowali Franzuci, Niemcy albo Hiszpanie? Bo oprócz tego jednego
A Janusze i tak powiedzą że był niewidoczny xDDD


@eugeniusz_geniusz: @PeSS: w ilu meczach Messi czy Ronaldo byli decydujacymi grajkami ktorzy otwierali wynik, albo strzelali zwycieska bramke? W wielkich meczach, z naprawde ciezkim kalibrem typu polfinal LM czy final to Lewy ginie. Bramke w polfinale tez strzelil nie otwierajaca.
Nie przecze gosc jest kotem i wlozyl niesamowita prace w swoj sukces, ale nie jest graczem ktory potrafi wziac na barki
@Megasuper

@eugeniusz_geniusz a co pokazał w 3 ostatnich meczach ? Obijał się od soje nogi. Ktoś powie pomagał - zgadzam się ale on jest od strzelania bramek. Lewy to cały czas nie jest typ który bierze mecz na swoje barki i wygrywa mecz jak Messi czy ronaldo. Wystarczy zobaczyć jakie są to gole. Karniaki i wystawienie nogi


W ostatnich trzech meczach strzelił 2 gole i miał 1 asystę.
Za to w ostatnich
@Fighter_forGlory: a ile jest takich meczow w ktorych Ronaldo strzelil pierwszy bramke? xD nie lap mnie za slowka. Z reszta co my porownujemy - Messi i Ronaldo na topie sa od 12 lat przynajmniej. Kosmicznych sezoniw w karierze mieli conajmniej po kilka, ostatnie lata graja gorzej a i tak na poziomie nieosiagalnym dla zwyklych pilkarzy. Lewy ma taki sezon pierwszy raz i podejrzewam ze ostatni.
@AgentGRU Moim zdaniem porównywanie Ronaldo czy Messiego do Lewandowskiego jest głupie. Mimo wszystko grają na innych pozycjach i mają inne zadanie w drużynie. Lewandowskiego można porównywać do typowych napadziorow od wykończenia, czyli Benzema, Lukaku, Suarez, Ibrahimović itd. Zadaniem lewego nie jest bieganie po całym boisku i kreowanie akcji tylko ich wykończenie. Myślę ,że jakby lewy był takim średniakiem co mu tylko jeden sezon wyszedł to nie byłby teraz w Bayernie.